Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Novosađani, kakvi su ovi iz vašeg Parking servisa? Da li čestitke mogu da se ignorišu kao kod njihovih beogradskih kolega?
ne možeš..pa nije ti ovo Beograd.. Edited by ivy
Link to comment
  • 4 weeks later...

бокте, свако мало сазнам да неко од мојих другара зна ликове из бркова, ето једног на сликама... а вутру је варио у руту са другим другом :)

Link to comment

Ne bih se bunio da mi u ličnoj karti neka od ovih (sremskokameničkih) ulica bude navedena kao stalno mesto prebivališta...

post-400-13128942938855.jpg

post-400-13128944802924.jpg

Link to comment
heh, čini mi se da bi to onda značilo da živiš na klizištu, ako ne grešim
Stvarno? U tim delovima Kamenice nisam bio, al' sad me baš interesuje, pa ću da proverim...A, znao sam da ne mogu sve stvari da se poklope <_< .
Link to comment
Ja zaradih jednu jesenas..jos mi nije stigla na vrata.
evo stigle dve, jedna za 8.7. a druga za 11.7. :lol: zvaću ih da pitam gde im je nestala ona za 9. (10. je ipak bio nedelja) :lol:
Link to comment
evo stigle dve, jedna za 8.7. a druga za 11.7. :lol: zvaću ih da pitam gde im je nestala ona za 9. (10. je ipak bio nedelja) :lol:
pa lepo sam ti rekla..nije ti ovo Beograd <_< a ti to kao ne znaš i kao nisi proveo dovoljno vremena u Novom Sadu ;)
Link to comment
  • 2 weeks later...
Stvarno? U tim delovima Kamenice nisam bio, al' sad me baš interesuje, pa ću da proverim...A, znao sam da ne mogu sve stvari da se poklope <_< .
To su ti Bocke, nemas vode tamo. Znam garija koji je krao "Dunjinu" ulicu, tj. tablu na kojoj to pise, da bi poklonio nekoj Dunji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...