Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zabavan je the visit, da se primetiti da šajmalanara poseduje daleko više znanja od prosečnog reditelja niskobudžetnih horora.

 

Film su popljuvali očigledno jer ne zadovoljava horor fanove u smislu cimanja i klanja, ali pošto mi se čini da je film pre komendija kao takav mi je bio skroz zabavan. Klinci su mi super, naročito malecki. Nekako je film šarmantno i neopterećujuće pozitivan.

Link to comment

Upravo tako, i meni je bilo pre svega "zabavnih" i ugodnih sat i po. A smaraju horor fanovi sa tim da xyz "nije dovoljno horor"...koga boli uvo, ili valja ili ne valja.

 

Mislim da je i knock knock doživeo sličnu sudbinu jer je rot horor režiser a ovo mu ispada iz opusa. Svakako je gori film nego the visit, ali nije uopšte toliko tragičan koliko "kažu".

Link to comment

Upravo tako, i meni je bilo pre svega "zabavnih" i ugodnih sat i po. A smaraju horor fanovi sa tim da xyz "nije dovoljno horor"...koga boli uvo, ili valja ili ne valja.

 

Mislim da je i knock knock doživeo sličnu sudbinu jer je rot horor režiser a ovo mu ispada iz opusa. Svakako je gori film nego the visit, ali nije uopšte toliko tragičan koliko "kažu".

 

Ja sam uživao u repovanju klinca čak. Totalna pozitiva. :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

u bijoskopu... u mom selu americkom..... konacno nesto od cega sam se istinski uplasila -- daklem 1 od najboljih horora koje sam vidla poslednjih godina

Link to comment

Da li si gledala "It follows"? Meni je bas bio osvezavajuc za americki film, pozitivno me je iznenadio atmosferom i jezom, mada naravno ima delova koji skripe. No kao celina mi je ostavio dobar utisak, strah je pametno uradjen dobrom kombinacijom kadrova, a i sam po sebi je nesto drukciji (~osecaj kada te u snu juri nesto sta ne mozes da otreses). Gledah ga manje-vise neocekivano proslog meseca, na ogromnom platnu ^_^

 

Mjuz je :wub:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...