Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

they look like people, staznam, fino zamisljeno i lepo vozi do pretkraj, ima taj satro nezavisni izgled, pa cijenim da je namenjen prvenstveno hipicima, i fakat bude takav, mnjah. ne mogu reci da je los, ali sem tog da je nedovrsen, nije neki utisak na mene ostavio.

 

green room, u sustini samo jos jedna od deliverance/juznjacka uteha/masakr pilama varijacija, ali iznenadjujuce ok. mogu preporuciti, doduse ja bas volem posve jednostavni wrong turn fazon, urbano vs ruralno, starka vs opanak, eksit vs gutcha, koks vs dop.

Link to comment

 

green room, u sustini samo jos jedna od deliverance/juznjacka uteha/masakr pilama varijacija, ali iznenadjujuce ok. mogu preporuciti, doduse ja bas volem posve jednostavni wrong turn fazon, urbano vs ruralno, starka vs opanak, eksit vs gutcha, koks vs dop.

 

Prilicno je nahvaljen, ali meni slabasan. Zaplet glupav, clanovi benda ili iritantni ili nebitni, pa mi bilo sasvim svejedno sta ce im se dogoditi. Patrick Stewart kreirao svoju verziju Heisenberga, ali mi nije dobar casting..

 

Meni je ovo vise zalicilo na Assault on Precinct 13, ali egzekucija daleko ispod tog nivoa..

Link to comment

Meni je bilo najbolje sto traje samo cuku i po. Eto pohvale reditelju :D

 

Inace, njegov prethodni film Blue Ruin je jos vise nahvaljen, pa posto ti se ovaj dojmio, verovatno ce ti i taj leci.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...