Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ma ja prvi mogu da gledam bukvalno 1 nedeljno, tako da ove nastavke tesko da cu pogledati. ako se ipak odvazis, javi dojam.

stobirekli, dojavi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nemoj pokušavati, nema veze sa prva dva, glupavi šaljivi zombi film, prekinuo vrlo brzo i obrisao odmah i četvrti a pre neku noć 1 i 2 iz cuga eksirao, kad se samo setim kako me prvi prvi put provozao

Link to comment
  • 3 weeks later...

gledo juce na preskoke let me in, i staznam, reko bi da je u filmu otprilike sve kako treba, tj. da se radi o sasma solidnom ostvarenju.

jedino me malo zacudila slicnost sa originalom, bukvalno ko da su isti storibord koristili.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 4 weeks later...

The Haunting of Julia (1977) originalni naziv; "Full Circle"

Pogledao sam ovaj zaboravljeni horor i prava je šteta što nije pronašao svoju publiku. Žanrovski je sjajno urađen sa odličnom atmosferom i više nego lepo stilizovan. Mija Farou u punoj snazi sa izgledom Rozmari Vudhaus (samo ne toliko bledunjavo). Priča je uznemirujuća i jeziva na svim nivoima a prednost je što se više bavi karakterom i studijom žene koja polako ali sigurno gubi svoj razum...

Prava je šteta što nema neko Blu ray izdanje a bio bih zadovoljan i sa pristojnim DVD-jem, ovako može se naći ceo film na Jutjubu a da ne zaboravim i čarobnu muziku kompozitora Colina Townsa.

 

09-17-2007+10%3B20%3B29PM.jpg

Link to comment

Ima li šta novo pametno? Gledao neko creep? Bacio bih neki iole solidan horor

 

Edit - krljačinu neku, ništa sporo, umetnički i pametno. Zato se i teško kanim da bacim creep, a čekao sam ga jače od godinu dana. Nije mi trenutno raspoloženje

Edited by Ruxin
Link to comment

Ima li šta novo pametno? Gledao neko creep? Bacio bih neki iole solidan horor

 

Edit - krljačinu neku, ništa sporo, umetnički i pametno. Zato se i teško kanim da bacim creep, a čekao sam ga jače od godinu dana. Nije mi trenutno raspoloženje

Juče odgledah "Ich seh, Ich seh" i baš mi je legao , ali nije ono što tražiš - sporijeg je ritma i umetnički odrađen

http://www.imdb.com/title/tt3086442/

 

Od novijih krljačina svideo mi se "Wyrmwood: Road of the Dead"

http://www.imdb.com/title/tt2535470/

Link to comment

Ovaj švapski ima da se kupi? Do jaja! Čitao sam skoro nešto i delovalo mi da je moja šolja čaja, ali reko to tek treba da izadje. Za wyrmwood si me odlično podsetio, lapi mi na hardu otkad je izašao bluray, potpuno sam ga smetnuo sa uma.

Hvala, bio si od velike pomoći, hitam na trafiku pa nek presudi trenutna inspiracija..ali još kad vidim fantaziju međ žanrovima na imdb, uh, naginjem definitivno ka toj kevi.

 

Jel si gledao der samurai? I to mi skuplja prašinu za sad, čekam kao nečiju preporuku

Link to comment

Ovaj švapski ima da se kupi? Do jaja!

Ima, ali DVDRip, traži ga pod imenom Goodnight Mommy.

Nisam gledao Der Samurai, na čekanju su mi Creep, The Last Will and Testament of Rosalind Leigh i Dead Rising Watchtower.

Link to comment

Ja sam juče isto paznuo švapski, davno ga čekam. Ima i odgovarajući prevod na srpski na titlovi.com. Sad čekam raspoloženje da ga pogledam. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...