Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

y tho GIF


Ne znam šta da mislim o ovome…

Nadam se da se i Desasterpeace vraća.

 

 

 

Edited by Patty Lee
Glupa nova strana, ne znam kako sad da ubacim quote odavde, pa ga zamišljajte.
Link to comment

Da li je neko već spominjao When Evil Lurks?

Vrlo dobro - Odlično.

Totalni dread, totalno bleak, bez happy-enda i sličnih gluposti.

 

Vidim da i prethodni film režisera ima dobre recenzije (Terrified). Sad ću morati i taj da odgledam.

 

 

Edited by Nevernik
  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Nevernik said:

Da li je neko već spominjao When Evil Lurks?

Vrlo dobro - Odlično.

Totalni dread, totalno bleak, bez happy-enda i sličnih gluposti.

 

Vidim da i prethodni film režisera ima dobre recenzije (Terrified). Sad ću morati i taj da odgledam.

 

 

Terrified sam odgledao neku trecinu filma,pa mi se disk sjebao nesto.Film je do te trecine bio odlican.Odlicno snimljen...upravo cu da ga skinem da odgledam ceo.

Edited by bestia
Link to comment
  • 1 month later...

odlagao sam gledanje when evil lurks jer sam mislio da je to neka Ozbiljan i Tmuran horor pa sam čekao pravo raspoloženje (ne znam na osnovu čega tbh pošto ne gledam trejlere)...kad ono totalna jebena divljina od filma, 200 na sat uuu krivinu :wub:

 

baš badass film i uz talk to me horor godine

  • +1 3
Link to comment

Scorsese told The Irish Times that the 206-minute length of “Killers of the Flower Moon” is in line with horror films ranging from auteurs like Aster or Val Lewton. “Killers of the Flower Moon” borrows from a blend of genres like Westerns and horror.

 

I very much like the style and pacing of good horror films like Ari Aster’s ‘Midsommar’ or ‘Beau Is Afraid,'” Scorsese said. “The pacing of those films goes back to the B films of Val Lewton, Jacques Tourneur’s ‘Cat People’ or ‘I Walked With a Zombie.’ Just going a little slower, a little quieter.”

 

:fantom:

Link to comment

ghostland je baš glupost.
reko ajde pascal laugier, tall man je bio sasvim solidan a martyrs precenjen ali nije krš. greška.

 

nego gde su @Nikodije i @ToniAdams, gledaju li šta? kod nikodija se uvek imalo šta probrati, a toni je vazda zabavan sa svojim hipsterisanjem povodom svega novog što izađe na horor sceni :fantom:

 

Spoiler
On 24. 8. 2015. at 20:51, ToniAdams said:

gledo ovde hvaljeni it follows.

 

jebiga, nije to dobar film.

zaliboze fine glume, odlicne muzike i pristojne rezije.

 

On 7. 10. 2023. at 1:11, ToniAdams said:

 

dobar mi je to film dobrim delom ali na kraju bude prilicno nedosledan

 

 

Link to comment

Gledao nekoliko horora, al gluposti uglavnom, evo ne mogu ni da se setim šta.

Sad baš kupio novog Eli Rotha, pa ćemo da vidimo, javljam utiske. Davao se u bioskopima kao Crni petak.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ghostland je baš glupost.
reko ajde pascal laugier, tall man je bio sasvim solidan a martyrs precenjen ali nije krš. greška.

 

nego gde su @Nikodije i @ToniAdams, gledaju li šta? kod nikodija se uvek imalo šta probrati, a toni je vazda zabavan sa svojim hipsterisanjem povodom svega novog što izađe na horor sceni :fantom:

 

  Hide contents

 

 

 

Gledo ove arđentince koje pominju, pristojno je to, tako da bi tebi vrv bio bulja.

Fakat skup klišea i dosad već viđenog ali sasvim fino spakovano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...