Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

On 14.10.2022. at 14:01, Patty Lee said:

Sledeće što imam na listi su Bodies Bodies Bodies i Watcher, molim boga da i ovo nisu neke šitine.

Odgledala sam Watcher (nije Netflix serija The Watcher nego film sam Maikom Monroe, glumicom iz It Follows), nije shitina uopšte, naprotiv, ali ovo izgleda nije ni horor nego psihološki triler? To sad tek vidim na Wikiju, film sam našla na nekoj listi “horor filmovi iz 2022 za pogledati” pa otuda zbun.

Link to comment
  • 1 month later...

e samo da kaem da perl nije takav buljson ko X ili varvarijan :fantom:

 

inace pogledo merickog vukodlaka u londri. pretpostavio sam da je film pristojno ostario, ali ovo je zapravo jedno ozbiljno remekdelo.

mislim i kao klincu mi je bio super, al tada vrv nisam umeo da cenim dovoljno oldskul holivudsku genijalnost Džona Landisa, nikad bolje posložen saundtrak i 10/11 lepotu i seksipil jedne od najlepših glumica ikad, Dženi Aguter.

super mi je što je u isto vreme izašao i The Howling i što oba očigledno dele ideju o povezanosti vukodlaštva i rno bioskopa :fantom:

  • +1 2
Link to comment
  • 2 months later...

što je umro topic, jel zbog tonijevog nemanja pojma o modernom hororu? :fantom: elem pošto sam gripozan sinoć sam imao double feature iz mog omiljenog guilty pleasure žanra, found footage horora. bonus poeni pošto su oba vrlo low budget.

 

- deadstream je zabavna horor komedija sa par solidnih jump scareova, par solidnih smehova i super ritmom. ima i nešto društvene kritike o infuenser kulturi, ali daleko od toga da pokušava biti previše pametan. reditelj/glavni glumac je definitivno gledao raimi-a. možda postane malo previše pred kraj, ali skroz solidno sve u svemu.

- the outwaters nemojte da gledate da me ne bi mrzeli. psovao sam sebe na pola ali izdržao muški do kraja. no kad su mi se malo slegli utisci moram priznati da je dosta efektnije nego što sam mu na prvu loptu priznao. cenim horore koji se više uvlače pod kožu nego što jump scareuju, a ovo se definitivno tu ubraja. daleko je od 1 lake mungo, ali zanima me šta će gospodin banfitch sledeće snimiti, posebno ako skupi budžet veći od 15k dolara,

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment

Deadstream ima par stvarno dobrih delova


 

Spoiler

Demoni i ostale ale ga napadaju i komadaju a gledaoci sa streama ostavljaju komentare tipa: "Ovo je fejk", "To je lažna krv", "Šta sve nećeš da uradiš zbog lajkova", itd.

:lolol:

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
43 minutes ago, Nikodije said:

meni je barbarian skroz dobar. kripi, spuki, glavna glumica dobra riba, dovoljno

 

Meh, bugarski horor :nobles:

 

While the exterior neighborhood shots were filmed in the Brightmoor neighborhood of Detroit, the rest of the film was shot in Sofia, Bulgaria.

Link to comment

opet obnavljo gradivo, i kronenbergovi skenersi def ne ulaze visoko pozicioniirani na listu filmova koji su dobro ostarili.

za razliku od njih, the hitcher je ostao malo remekdelo, mozda sad i bolji nego kad sam bio mali stakor.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Meni je to hidden gem. Pocetkom 2000-ih sam ga redovno svima preporucivao, zajedno sa Frailty.

 

A bas dugo nisam nijedan gledao, mogao bih i ja reprizirati..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...