Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

9 minutes ago, Patty Lee said:

A daj ja mislila da su doveli nekog femkastog glumca, a ono Pinhead izgleda brutalno kenselovan (al’ ne na način na koji bi on voleo :naughty:) zbog rodne diskriminacije u firmi i doveli neku ženu da bude v.d. :ziga:

Meni je baš prikladno da glavni negativac iz pakla bude žensko :blush:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Pečorin said:

Tačnije, Pinheada ovde igra Džejmi Klejton, trans žena. Interesantna odluka, jer Pinhead se u noveli opisuje kao androgeno stvorenje, bez jasnog određenja pola.

Film je prazan, ono ravna linija, likovi jednodimenzionalni, sablonski, a pinhed je neugledno sibicarko. 
Da se ne lazemo nisu ni prethodni remek dela, ali sam ih gledao kao mladunac (prva tri, ostale nisam ni pokusavao) pa su mi bili interesantni, citao malo i barkera u to vreme itd.

Link to comment

Meni je film bio ok, solidan rimejk. Novi Pinhead odličan.

 

Btw ja tek sada pogledao "30 days of night"  iz 2007. Zabavno , dobra ideja za film, a pravo osveženje 

Spoiler

su vampiri, koji nisu nekakvi intelektualci aristokrate, nego bukvalno krvožedna horda

 

Link to comment
59 minutes ago, ToniAdams said:

Jao kako stručno pišeš da nisi filmski kritičar?

Nisam, ali umem i u film i u literaturu.

 

28 minutes ago, Pečorin said:

Meni je film bio ok, solidan rimejk. Novi Pinhead odličan.

 

Btw ja tek sada pogledao "30 days of night"  iz 2007. Zabavno , dobra ideja za film, a pravo osveženje 

  Reveal hidden contents

su vampiri, koji nisu nekakvi intelektualci aristokrate, nego bukvalno krvožedna horda

 

Dobar je 30 dana noci, uvek ga pogledam kad naletim na njega.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Thanksgiving je relativno klasičan slasher, sa kreativnim klanjima, nešto humora, ima i sprdanje sa  debilnim black friday guranjem, zapravo ta scena haosa na rasprodaji na početku filma je solidno urnebesna. Kao i večera™ na kraju.

Korektno sve u svemu.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • 1 month later...

Gledala sam Terrified.

Kakvo prijatno iznenađenje.

Kratko, jasno, to the piont, bez mnogo filozofiranja.

Moram gledati i When Evil Lurks sada.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...