Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

od onog utiska sa sergejom i radulovicem je i definitivno jasno da im (psgu) je sns skupio potpise 

jedino, sto se ja ne bih kladio da je sergej i sam bio u potpunosti svestan toga

nalozio se da ide dobrano iznad cenzusa i da ce da kida "komad po komad"

kad ono stativa

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

od onog utiska sa sergejom i radulovicem je i definitivno jasno da im (psgu) je sns skupio potpise 

jedino, sto se ja ne bih kladio da je sergej i sam bio u potpunosti svestan toga

nalozio se da ide dobrano iznad cenzusa i da ce da kida "komad po komad"

kad ono stativa

jebiga, meni nije do kraja jasno. možda je šapić "pomogao", otkud znam. a za sergejevo zaletanje i loženje si u pravu, nije bio svestan toga.

Link to comment

 

5 minutes ago, Tutankamon said:

Nisu hteli da im namaknu...njima je bilo u cilju da sjebu bojkot, to je bila ideja...zato su im i dali potpise, smanjili cenzus i navukli ih sa onim preoptimisticnim anketama javnom mnjenja...

Da, navučeni, a Srbijanki i ostalim mudracima bilo neprijatno što im je Đilas zajmio pare, pa rešili da mu zavuku. Oni sami su suviše nesposobni da bilo šta muljaju, SNS im je spakovao tu i tamo potpise, a oni su još poverovali da je to zbog ogromne podrške građana. LIčno bi ih oterao u kurac za svagda, ali sad ako je neko od EU pokrovitelja pregovora zauzeo da se oni zaštite, onda jbg, treba odmeriti, a ja ne stojim na tom brdu... A koalicija s njima Đilasu ič ne treba. SSP i DS zajedno i teraj dalje, jebo više ove saveze i udruživanja...

 

Pomenuh već pre par nedelja, i ovo GDF-NDMBGBMLG-Zelenović udruživanje mi isto liči na "ambasodorsko-EU" projekat.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Nasi politicar su deca. Pogresne odluke se placaju, pa prema tome... PSG treba da nestane.

Grozno mi je da se zbog 2% PSG-a raspadne bojkot opozicija...

Djilas je jako los inzenjer, ako ovo dozvoli. (Ako jedna zena od embriona za 9 meseci odgaji bebu, ne moze 9 zena to da odradi za mesec dana).

 

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

još jednom: hoću da znam ko im je skupio potpise, jer je nepobitna činjenica da su imali mnogo više potpisa nego glasova posle.

neću da nagađam šta bi sns da je hteo ovo ili ono. hoću samo odgovor na nepobitno.

 

svi su muljali sem mučenog DJB-a.

neću da glasam za likove koji su već tu muljali.

 

A simpa Grbovic je kao drugi covek u stranci morao i da zna za ove tehnikalije...znaci izadjes i kazes, taj i taj nam je skupio potpise, dil je bio takav i takav, pospes se pepelom i sta znam, mozda te i primimo nazad, uz ogradu i drzanje na ledu i po strani dok se ne dokazes a ovako, da nemusto eto kao prozboris da je uzlazak na izbore bila greska (sto i svi mi znamo)...mozes da dobijes samo mrs u pizdu materinu od svakog postenog coveka...grese sto su ga primili i izgubice mnogo vise nego sto dobijaju sa njim

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

jebiga, meni nije do kraja jasno. možda je šapić "pomogao", otkud znam. a za sergejevo zaletanje i loženje si u pravu, nije bio svestan toga.

ma moguce svakako da je sapic bio vucicev proxy

uostalom, koliko se secam, radulovic je i tvrdio da je bas na nbg skupljeno suludo mnogo potpisa za neki kratak vremenski period

ali je jasno da to nije sapic sam mogao ni smisliti niti provesti (ako je jel bio ukljucen u misiju)

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

jebiga, meni nije do kraja jasno. možda je šapić "pomogao", otkud znam. a za sergejevo zaletanje i loženje si u pravu, nije bio svestan toga.

5.000 potpisa sa Novog Beograda nije mogao da ne zna...pogotovu sto je licno skupljao potpise danima i vukao ljude za rukav a na tviteru objasnjavao i izvestavao koliko su skupili...da se ne lazemo vise

  • +1 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

Naravno da ne treba da nestane. Grbović ima potencijal na ovoj našoj jadnoj političkoj sceni.

E da sam juče umrla ne bih ovo znala.

Skoro da i ne znam ko je jebeni grbović.

Ima potencijal ? Lebe mekani

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ma moguce svakako da je sapic bio vucicev proxy

uostalom, koliko se secam, radulovic je i tvrdio da je bas na nbg skupljeno suludo mnogo potpisa za neki kratak vremenski period

ali je jasno da to nije sapic sam mogao ni smisliti niti provesti (ako je jel bio ukljucen u misiju)

Potcenjujete Sapica. Naravno da nije moglo bez toga da neko zazmuri na to, ali nije trebao neko treci da to organizuje. 

Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

svi su muljali sem mučenog DJB-a.

neću da glasam za likove koji su već tu muljali.

 

 

Mučeni DJB ima trenutno glasova koliko čitava opozicija zajedno.

Link to comment
2 minutes ago, Tutankamon said:

5.000 potpisa sa Novog Beograda nije mogao da ne zna...pogotovu sto je licno skupljao potpise danima i vukao ljude za rukav a na tviteru objasnjavao i izvestavao koliko su skupili...da se ne lazemo vise

neko u vrhu psg je definitivno morao znati

nemoguce da se pojavi ta kolicina potpisa sa nbg i da ne primete

 

drugo je sto mogu poverovati da sergej koji je tih dana bio (ko) na koksu verovatno pomislio da je na svoj sarm, popularnost i cinjenicu da se sve srpkinje loze na njega on to sakupio

 

to ga naravno ne opravdava, vec samo potvrdjuje koliki je bolid i koliko je nespreman usao u politicke igre

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...