Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@kud u maglu Simoviću primeti da nigde nisam pominjao njegov profesionalni rad, samo sam ukazao na izuzetne sposobnosti njegovog političkog procenjivanja ilustrujući ih činjenicom da je 2010. ušao u GO SPS-a, 2012. bio na njihovoj listi na izborima, a od 2013. par godina bio njihov poslanik.
 

što bi rekli vi mladi, pametnom dosta :nobles:

Edited by aram
Link to comment

Jebeš Dragojevića, njega sam potegao jer je pomenuo puno mladih koje ne smemo da odbacimo, mogao je i neko drugi to da napiše. Samo ne znam gde je ta armija mladih i sposobnih koji nisu mogli ni potpise da skupe pa je morao Vučić da uleti sa potpisima. Dakle nema tu ničega.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, InvisibleLight said:

Ndmbgd

 

Ona mi se dopada ovako letimično posmatrano,  super je prilika da se čuje šta ima da kaže i volela bih da je više guraju (umesto Dobrice). 

  • +1 1
Link to comment

O bokte, po ko zna koji put: kako smo dozvolili, onda pristojniti "ne smemo postati kao oni i moramo da se stidimo", pa onda docentkinja sa dr. nauka "pokazalo se da prirodne nauke nisu egzaktne i da se mora istraživati":wacko: Jebo vas stid i filozofija više.

Edited by Zabalujev
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 25.12.2020. at 20:22, Taihoskopija said:

 

Ona mi se dopada ovako letimično posmatrano,  super je prilika da se čuje šta ima da kaže i volela bih da je više guraju (umesto Dobrice). 

 

Nit šta ima da se vidi,nit da se čuje...:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...