Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, pt 2.0 said:

da bre, mene to plaši ko otrovan vazduh koji dišemo. to je rešilo da živi od učlanjenja u vlast, i preletaće gde treba i kako treba.

nula morala, nula ideologije, ono tupo koristoljubivo najgore zlo.

Pa ovakvih je bilo uvek a i biće ih.

Opasno je kad imamo sistem koji ih favorizuje i kojem trebaju ovakvi. Oni, sami po sebi su manji problem.

Takođe, sistem ovo proizvodi ili marginalizuje,  na nama je da menjamo sistem.

Link to comment
Just now, Tutankamon said:

Pavle Grbovic u intervjuu u sutrasnjem Kuriru

Delje ne mora da se čita.

 

Kako nekad nemamo Dragan Đilas u sutrašnjem Kuriru, ili Marinika Tepić u sutrašnjem Kuriru ili Vuk Jeremić u sutrašnjem Kuriru...

 

Samo govna mogu da nešto kažu  u sutrašnjem Kuriru i sličmom smeću.

  • +1 8
Link to comment
6 minutes ago, Tutankamon said:

Pavle Grbovic u intervjuu u sutrasnjem Kuriru najavljuje izlazak na predsednicke izbore...toliko o pokajniku...

 

Pa da, tu će dobiti 0,0001%, ali polako gradi ime kao Ristićević onomad. Posle može da menja stranke do smrti, uspeo je da se uvali u kastu političara.

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Pajtić stvarno nema bolju ideju od intelektualaca koji će da posreduju po opoziciji i nestranačkog kandidata za predsednika? I još da ga kriju do samog kraja, da ga ovi ne blate? :mellow:

 

Što se PSG tiče, nema korisnijih idiota.

Edited by Zabalujev
Link to comment

što ste toliko navalili na grbovića kao da je devil himself? mislim, nije kao da je pravo s faksa otišao u SNS da gradi karijeru...

zbog vas sam morala da guglam biografiju.

Quote

 

Rođen 19.11.1993. godine u Beogradu.

U Beogradu završio osnovnu i srednju školu.

2012. godine upisao Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu. Diplomirao 2016. kao jedan od najboljih studenata u generaciji.

Nakon toga upisao Master studije na istom fakultetu.

Višestruko nagrađivan za odličan uspeh na svim godinama studija, nagrađivan na više takmičenja u pisanju tematskih radova iz pravne struke.

Član Pokreta slobodnih građana od avgusta 2017. godine.

U okviru pokreta obavljao funkcije koordinatora medijskog tima, sekretara i člana Izvršnog odbora i sekretara Predsedništva.

Odbornik Pokreta slobodnih građana u Skupštini grada Beograda od maja 2018.godine.

Služi se engleskim jezikom.

Za predsednika Pokreta slobodnih građana izabran većinom glasova na Skupštini održanoj 27. septembra 2020. godine. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa zbog njega su se i posvadjali...jebo ih Pavle Grbovic da ih jebo i liberalna frakcija...tako su i za Srbiju 21 pricali da ih hoce Evropa a ono se padrino zajebavao...

Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

što ste toliko navalili na grbovića kao da je devil himself? mislim, nije kao da je pravo s faksa otišao u SNS da gradi karijeru...

zbog vas sam morala da guglam biografiju.

 

 

Niko nije rekao je devil, ali da je mladolider i tipičan karijerista jeste.

Link to comment
6 minutes ago, Anonymous said:

Niko nije rekao je devil, ali da je mladolider i tipičan karijerista jeste.

Kad pogledam menažeriju u skupštini s jedne, i njegovih par nastupa koje sam gledala pre juna na TV-u s druge strane, nije mi neprihvatljiv.

Doduše, ja nisam glasač PSG.

 

EDIT. I još nešto - idealistu bi u politici u Srbiji pojeli za doručak. Ili ubili. Ili oboje.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
11 minutes ago, Tutankamon said:

Pa zbog njega su se i posvadjali...jebo ih Pavle Grbovic da ih jebo i liberalna frakcija...tako su i za Srbiju 21 pricali da ih hoce Evropa a ono se padrino zajebavao...

Pa i htela ih je Evropa. Ali nisu ljudi hteli da glasaju za njih... A i htela ih je da bi izbori imali legitimitet a ne da bi preuzeli vlast...

Link to comment

Ja sam uvek tako uspevao na internetu da tačno saznam kako apsolutno niko na svetu ne valja nizašta. O aman, kakav karijerista, daj ne preterujte ljudi, jebava se po PSG tri i po godine, a deluje kao bistar momak, da mu je do karijerizma, teško da bi se tu i dalje nalazio. Ima vremena... :happy:

 

Čak sam im i pogledao sajt, možda sam našao na još jedno ili dva poznata imena - a Sergej je i dalje član predsedništva. Nikakve vajde od njih nema, al mi se nešto čini da naši evropski prijatelji i dalje osećaju nelagodu zbog projekta bojkota, pa im je jako stalo da bar nekog ko je izašao na izbore ubace u pregovore o novim izborima. Pa onda, ovaj, ne bi bilo loše, ako vam je stalo do našeg pokroviteljstva nad pregovorima i fer uslova, da makar sa ovima malo razgovarate, nisu oni baš tako loši, jel da? I možete i da pišete besna pisma čika Fabriciju, znamo i mi i on da to nije ništa lično.

 

 

Link to comment
20 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pa i htela ih je Evropa. Ali nisu ljudi hteli da glasaju za njih... A i htela ih je da bi izbori imali legitimitet a ne da bi preuzeli vlast...

A jel' može ta Evropa da nađe nekog ko može da skupi 5-10% glasova pa onda da mu da podršku a ne ove što su dobrano ispod 1% (i Pavle Grbović je sada na toliko).

Link to comment

Od mene niko od ovih koji su izasli na poslednje izbore nece dobiti glas nikada. Tacka. Kidaci na komad, rusitelji sistema iznutra, mulci koji se loze na sebe pa im dodju glave namestene ankete jer misle za sebe da su zaista ono sto misle da jesu, takticari, promoteri "politickog dijaloga", herojski borci koji "zele da ispostuju demokratske principe iako izlaze na izbore vezanih ruku" i slicna karijeristicka bratija koja je, nebitno da li iz gluposti ili zle namere, produzila legitimitet ovom psihopati i njegovoj vojsci morona, nisu i nikada vise nece biti moj izbor.

 

Neko je na jednoj od prethodnih strana napisao pametnu stvar, u politici se zna kako se napreduje a to sigurno nije da proglasis sebe za zvezdu posle tri meseca politickog staza a onda se posle sest meseci naljutis jer ti tvoja marginalna stranka ne ide niz dlaku i osnujes novu jos marginalniju. Da bi covek bio visoki funkcioner ozbiljne politicke partije trebalo bi mnogo toga da zna i mnogo iskustva da ima, mora da se prodje "mars kroz institucije" da bi razumeo kako institucija funkcionise od dna do vrha. Ove blistave politicke karijere kakvih smo se nagledali poslednjih godina blistaju kao zvezda padalica, prodju pre nego sto stignes da pomislis zelju. Veceras je Borko Stefanovic za sebe rekao da je karijerni diplomata. Nista manje nego karijerni diplomata, sa par godina tezge u MIP-u. Pa, jebo te. Koje su to sujete i koje nemanje mozga istovremeno, da covek ne poveruje.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Tutankamon said:

A jel' može ta Evropa da nađe nekog ko može da skupi 5-10% glasova pa onda da mu da podršku a ne ove što su dobrano ispod 1% (i Pavle Grbović je sada na toliko).

Па у конкретном случају није могла, јер су сви који су били иоле близу том број гласова (са доње стране додуше) рекли да неће на изборе. Па су бирали од оних који су хтели на изборе. 


Едит: при томе нису ни ти из "Европе" сад неки невероватни чаробњаци који могу да ураде не знам шта, нити им је искључиво на уму (тј. агенди) брига за демократију у Србији 

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Pa ovakvih je bilo uvek a i biće ih.

Opasno je kad imamo sistem koji ih favorizuje i kojem trebaju ovakvi. Oni, sami po sebi su manji problem.

Takođe, sistem ovo proizvodi ili marginalizuje,  na nama je da menjamo sistem.

 

Ovakvih nije bilo nikada, a sasvim sigurno ne u ovolikom broju. Bilo je, naravno, opasnih morona u SPS-u devedesetih ali takvi su bili vise incident za sprdnju nego pravilo. Ovo sada je citava vojska incidenata za srpdnju.

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...