Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@harper

 

Kad si već na lični nivo prebacio(što je skroz okej, da me ne shvatiš pogrešno), ja generalno u životu tako razmišljam kada ne zavisi mnogo od mene, po prirodi sam pesimista.

 

Kada zavisi od mene tada je druga priča, dakle ostaje mi onda da "uđem" u politiku :D

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Do perfekcije normalan covek, najcesce preterano uveren u ispravnost svojih vrednosti i sa zeljom da savija realnost u bolju formu. Optimista, zanesenjak, nepokolebljiv u stavovima, uvek okrenut ka buducnosti. Uvek je to bila i bice definicija idealista, ne znam sta te tu toliko cudi. Sta uopste mislite da je idealista? Jahac zmajeva?

 

Normalan čovek je normalan čovek, a idealista će, jel' da, biti spreman i da se malo žrtvuje za sopstvene ideale.

 

edit: uopšte ne očekujem da bilo koji političar bude idealista, niti sam ja tu moralnu kategoriju ovde ubacio, očekujem jedino što si ti već bio napisao, da naprosto radi svoj posao.

Edited by Anonymous
Link to comment
Just now, Milošica said:

@harper

 

Kad si već na lični nivo prebacio(što je skroz okej, da me ne shvatiš pogrešno), ja generalno u životu tako razmišljam kada ne zavisi mnogo od mene, po prirodi sam pesimista.

 

Kada zavisi od mene tada je druga priča, dakle ostaje mi onda da "uđem" u politiku :D

 

Naravno da treba da udjes u politiku ako ti je to zelja, ako te zanima i ako imas sta da ponudis. Nama su, a i ne samo nama, razni dripci ogadili politiku ali to nema veze sa njenom sustinom, to je plemenita aktivnost cija vrednost upravo zavisi od ljudi koji se njome bave.

 

Za pesimizam - nula bodova. Rekao sam ti i u proslom postu, ostavi staracke stvari starcima.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

 

Normalan čovek je normalan čovek, a idealista će, jel' da, biti spreman i da se malo žrtvuje za sopstvene ideale.

 

Mislim da sam prilicno jasno objasnio sta podrazumevam pod tom recju. Kad sam govorio o tim normalnim i razumnim ljudima stavio sam rec idealista pod navodnike.

Link to comment
12 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Борко Стефановић је дечко Оливере Ковачевић? :mellow:

Godinama. Žive zajedno, jako se lepo slažu, itede.

  • +1 1
Link to comment

Šta uopšte ima u tom Pokretu Vučićevih Građana da bismo toliko lupali glavu da li da im oprostimo ili ne? Dragojević na tviteru kaže da su oni prepuni mladih ljudi koji su nam potrebni. Ja znam samo Grbovića. Posle njega mogao bih da se setim Srbijanke, ona je valjda članica, ne znam koji drugi mladi ljudi. Tipična liderska kombi stranka, i sad tu treba da lupamo glavu šta sa njima. Taj Grbović je bio deo ekipe kojoj je Vučić skupljao potpise da bi izašli na izbore i on nije imao ništa protiv toga nego je izašao na takve izbore, mrtav ladan. Što se mene tiče Pavle Grbović je politički leš. Istina lep leš ali ipak leš. A svako bludničenje sa lešom je protivprirodno.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

Dragojević na tviteru kaže


Onaj Dragojević koji je bio član Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije i njihov poslanik? Ne znam zašto su njegove ocene bilo čega bitne?

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, aram said:


Onaj Dragojević koji je bio član Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije i njihov poslanik? Ne znam zašto su njegove ocene bilo čega bitne?

 

:isuse:

Link to comment

zime gospodnje 2020e i prateći mu što profesionalni opus, što opustm na twvi po ostalim medijima za mene je potpuno deplasiran i koristi se za omalovažavanje nečijih stavova bez ikakvog pokrića

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...