Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

E da sam juče umrla ne bih ovo znala.

Skoro da i ne znam ko je jebeni grbović.

Ima potencijal ? Lebe mekani

Ima potencijal, kao i Luka Kebara...

 

Nek se ti potencijalni gone bre malo u pičku materinu i nek pokažu malo dostojanstva, kad ispadnu budale, nek se sklone, umesto da se trse...

 

Kenja mi se od potecijala™ u Srpskoj politici... Potencijalni™ ne izdrže mandat da nekog ne izdaju i da se ne prodaju za neke pare...

  • +1 2
Link to comment

 Ja sam poslednji put bio ovoliko zabrinut za sebe pre 20 godina, kada sam shvatio da ću glasati za Koštunicu.

 Još veća zebnja glede sopstvenog (već odavno sporadičnog) integriteta javila se kada sam shvatio da se u potpunosti slažem sa aktuelnim stavovima stranke Vuka Jeremića u vezi sa (ne)saradnjom sa onima koji su izašli na prethodne izbore i, naročito, insistiranjem da se istera na čistac ko je prikupljao famozne potpise za njih. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

Potcenjujete Sapica. Naravno da nije moglo bez toga da neko zazmuri na to, ali nije trebao neko treci da to organizuje. 

moguce, ali ne vidim koji bi sapicev motiv bio da samostalno gura psg na izbore

 

vucic/sns je imao potrebu da ukljuci sto vise opozicionih ili "opozicionih" listi

 

za terenski rad, kao sto sam vec napisao, ima mi smisla da je sapiceva ekipa to sprovela u delo

Link to comment

Pa dobro onda, samo neka se vrte isti.

 

Skoro se nije ni čulo za njega? Dobro, evo onda ovih koje svaki dan slušamo i gledamo.

Edited by Milošica
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Pa dobro onda, samo neka se vrte isti.

 

Skoro se nije ni čulo za njega? Dobro, evo onda ovih koje svaki dan slušamo i gledamo.

Nek se uclani, kao pojedinac u SSP, dirinci jedno godinu-dve terenski rad, nek se pojavi na nekoj lokalnoj listi, a onda visoka politika

Edited by gsb
Link to comment

upao sam kao padobranac na temu, pa da se i odjavim :D

 

psg je mrtvorodjence

kako se jankovic povukao, a povukao se maltene pre nego sto je i pokrenuo psg, ta stranka, pokret nije relevantan

trifunovic, grbovic, srbijanka ili olenik koji nije ni stigao da "zajase" potpuno je svejedno

 

nije problem srpske opozicije ni nepostojeci psg, niti ludi radule koji ce sakupiti 2-3% idiota da im proda zvaku ili nece

 

problem su djilas i jeremic koji su svaki iz svog razloga jasno ograniceni i koji ce vucica pobediti nikad

ubedjen sam da vucic nece izgubiti izbore direktno od jednog od njih dvojice ili od liste/lista koje oni vode

 

u najboljem slucaju (po njih) uloga im moze biti kao uloga vodja pojedinacnih partija unutar crnogorskog df

(samo sto smo mi daleko od procesa koji je prosla cg opozicija, pa i sam df, ali to je vec druga tema)

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Pa dobro onda, samo neka se vrte isti.

 

Skoro se nije ni čulo za njega? Dobro, evo onda ovih koje svaki dan slušamo i gledamo.

 

Onaj 'ćale ovo je za tebe' recimo obećava, hapsili ga pre neki dan, a Grbović je debil.

Link to comment
Just now, Anonymous said:

 

Onaj 'ćale ovo je za tebe' recimo obećava, hapsili ga pre neki dan, a Grbović je debil.

Pa nije svako za sve.

 

Neko teren, neko fotelja i odelo. Politika jbg :D

Link to comment

 

13 minutes ago, pbg12345 said:

neko u vrhu psg je definitivno morao znati

nemoguce da se pojavi ta kolicina potpisa sa nbg i da ne primete

 

drugo je sto mogu poverovati da sergej koji je tih dana bio (ko) na koksu verovatno pomislio da je na svoj sarm, popularnost i cinjenicu da se sve srpkinje loze na njega on to sakupio

Sergej je vrlo dobro znao za muljanje na Novom Beogradu jer se nijednom nije slikao ili pohvalio sa tim silnim potpisima a pricao je sve i svasta...cak nisu ni pominjali nikakva mesta za skupljanje potpisa na Novom Beogradu a izvestavali su i zvali stalno i on na tviteru. Nemoj me sa time znao neko u vrhu...

Edited by Tutankamon
  • +1 2
Link to comment

Da nisam uhvatio večerašnju emisiju verovatno nikada ne bih čuo nekoga kome je za izgovaranje pitanja od 4 reči (šta, šta...šta, šta šta je stav...stav ...stranke) potrebno nešto manje od 20 sekundi. Vredno životno iskustvo :)

 

Link to comment

Meni je Grbović malo vajb prodavca kirbija i taj džemper na košulju mladi lider studentski parlament nastup, pa nisam ljubitelj, ali svakako nije najgori. 

 

A ova loše uvežbana školska predstava sekcije SNS okota u skupštini je bolna, ne mogu ni da cokćem, ne mogu ni da pljujem, samo da ostaneš tup i da ništa. 

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

 

A ova loše uvežbana školska predstava sekcije SNS okota u skupštini je bolna, ne mogu ni da cokćem, ne mogu ni da pljujem, samo da ostaneš tup i da ništa. 

Govna ko govna, bilo mlada ili stara.

Vazda ih je bilo i biće, samo su sada isplivala. Kad se ispere septička, nestaće i njih. Jeste mučno ali oko njih se ne treba potresati. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Tutankamon said:

 

Sergej je vrlo dobro znao za muljanje na Novom Beogradu jer se nijednom nije slikao ili pohvalio sa tim silnim potpisima a pricao je sve i svasta...cak nisu ni pominjali nikakva mesta za skupljanje potpisa na Novom Beogradu a izvestavali su i zvali stalno i on na tviteru. Nemoj me sa time znao neko u vrhu...

ne tvrdim ja da nije znao, vec da mogu poverovati da nije bio svestan toga

 

i malo je bzvz sto si odsekao poslednju recenicu mog posta, te nacin na koji zavrsavas svoj, pa ispada da sam ja to napisao u smislu da mu je to nekakva olaksavajuca okolnost

 

ako je znao za to, odgovoran je sto je dopustio da mu sns sakuplja potpise, tu prestaje bilo kakva prica o stvarnom opozicionom delovanju, jedino sto je mogao tad uraditi je da ne izadje na izbore i saopsti da nisu sposobni samostalno sakupiti potpise

 

ako pak nije znao, to onda potvrdjuje da je jos veci bolid, potpunu nemogucnost da realno sagleda stvari, nemogucnost da ima kontrolu u samom vrhu u vezi sa kljucnim stvarima tako malog pokreta itd

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Taihoskopija said:

A ova loše uvežbana školska predstava sekcije SNS okota u skupštini je bolna

da bre, mene to plaši ko otrovan vazduh koji dišemo. to je rešilo da živi od učlanjenja u vlast, i preletaće gde treba i kako treba.

nula morala, nula ideologije, ono tupo koristoljubivo najgore zlo.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

i malo je bzvz sto si odsekao poslednju recenicu mog posta, te nacin na koji zavrsavas svoj, pa ispada da sam ja to napisao u smislu da mu je to nekakva olaksavajuca okolnost

Nije namerno, sa moba kuckam, slucajno se desilo, odgovarao sam na celi tvoj post, ne znam sta se desilo...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...