Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Meni su svi gosti super, doktorka mi je mnogo slatka, baš zato što je u zbunu i useravanju od treme, Šekler je super zbog ove kafanske neposrednosti, Panić odličan, o stručnosti svakog ponaosob ne moram, Olja pff. 

 

Dritan. <3 

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Valkyrie said:

Ti si oduvek mator :happy:

 

Prebacim kad su utisci, ne mogu da to gledam, evo sad vratih na studio.

Dr Panić je genijalan. 

 

Pa realno jesam.

 

Kod Olje mi je oduvek bilo red nevoljenja, red potpunog priznavanja. Ono kad je sjebala Šešelja jednim prostim pitanjem ('a kakvu muziku slušate?', debil nema odgovor na to, Olja 'a, znači sve što vole mladi' i kez) je za nezaborav. Neviđeno je inteligentna.

Link to comment
Just now, Fakundo Sava said:

Dritan se sa svojiš 5% razbacuje kao da mu je   25  soproštenjem  

Meni se jako ne sviđa to što nije stavila masku, i što se ponaša neodgovorno, spram uloge koju želi da ima u društvu...

 

Sad više nisam ubeđen da je glumila...

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Fakundo Sava said:

Dritan se sa svojiš 5% razbacuje kao da mu je   25  soproštenjem  

 

A koliko procenata podrske treba politicar da ima da bi govorio ono sto misli? Pitam za Aleksandra Vucica.

  • +1 1
Link to comment

Meni se ne svidja sto Dritan ne nosi masku dok se obraca u skupstini, pritom vice i izbacuje ogromnu kolicinu kapljica. Jos za njega glasaju i Sekler i Panic, bez da ukazu na neodgovorno Dritanovo ponasanje..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

Meni se jako ne sviđa to što nije stavila masku, i što se ponaša neodgovorno, spram uloge koju želi da ima u društvu...

 

Sad više nisam ubeđen da je glumila...

 

Cekao sam od pocetka da zabode neku poentu tim nenosenjem..da napravi presek u nekom momentu.

 

Nista. Ispala je drkadzija.

 

Potpuno nerazumno.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Cekao sam od pocetka da zabode neku poentu tim nenosenjem..da napravi presek u nekom momentu.

 

Nista. Ispala je drkadzija.

 

Potpuno nerazumno.

 

Na kraju emisije je stavila.

Nego, zašto dr Bajec ne nosi? :D

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

 

Cekao sam od pocetka da zabode neku poentu tim nenosenjem..da napravi presek u nekom momentu.

 

Nista. Ispala je drkadzija.

 

Potpuno nerazumno.

zamisli da joj je neko od ovo troje rekao tipa “znate, Olja, ne bi bilo loše da stavite masku, ipak ste Vi u rizičnim godinama...” 

preturila bi se sa stolice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...