Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Fantastican naziv br.2

Odlican utusak, tema vrhunska, sveprisutna.

Meni se Ivan svidja i volim da ga slusam kada prica o politici, jer tacno naziva sve onako kako jeste i prica vrlo jasnim i jenostavnim jezikom.


Mmmm od kada nisam cula


Link to comment

složila bih se sa @Jumanji oko Ivana

znam da ga ovde mnog ne vole, ali on tačno dobro razume bagru, i udara tačno kako treba

ovo što je napravio sa ovim datumima, ko je šta govorio i radi, to je sjajno i to treba vrteti non-stop, jer znamo kako kod nas narod zaboravlja šta je juće bilo

 

 

Link to comment
32 minutes ago, Jumanji said:

Fantastican naziv br.2

Odlican utusak, tema vrhunska, sveprisutna.

Meni se Ivan svidja i volim da ga slusam kada prica o politici, jer tacno naziva sve onako kako jeste i prica vrlo jasnim i jenostavnim jezikom

 

 

+1

 

inace mi ide na djordja ta gadljivost na stil kojim ljudi kritikuju bagru. Kesic seljak, Ivan seljak, Beckovicka Matijina cerka o jebote PPP je steciste ražalovanog srpskog plemstva od kojeg su potekli rozenkrojceri

 

Dobar utisak

Link to comment

Nemam pojma kakav je ljigavko bio, nisam ga nesto slusala, poslednjih godina eventualno kada bi imao nekog super zanimljivog gosta.

A u ova smutna i sumanuta vremena je odlican, samo sta je uradio Vesicu onomad, kako ga je upropastio, svaka mu cast!

 

 

  +1  

inace mi ide na djordja ta gadljivost na stil kojim ljudi kritikuju bagru. Kesic seljak, Ivan seljak, Beckovicka Matijina cerka o jebote PPP je steciste ražalovanog srpskog plemstva od kojeg su potekli rozenkrojceri

 

Dobar utisak

 

 

Da, ovde su prema svakome kriticni, a realno malo je ljudi bez nekog putera na glavi.Sta znam, treba dati sansu, niko nije bezgresan, takva su vremena (ne pricam za Ivana, vec generealno). A volim kada se stvari nazivaju pravim imenima. 

 

 

Kaze Olja, sta ti njemu ima da odgovaras sto te proziva i blati?

Pa naravno da cu da odgovorim kada su nenormalma vremena, prosto nije normalna situacija i mora stalno da se ponavlja da lazu, stalno.

I apsolutno je u pravu.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
20 minutes ago, levi said:

 

 

Ivanović je mali ljigavi smrad odavno, još dok Vučić nije bio u planu da dođe na vlast

I kao takav, duva u iste diple kao i ostatak nas koji smo protiv ove vlasti. Rekao bih koju i za Boška ali maharadža je tu negde, spreman na rafal klipova...

Link to comment
28 minutes ago, levi said:

pa ne baš, ima života i van kritikovanja bagre

 

Ivanović je mali ljigavi smrad odavno, još dok Vučić nije bio u planu da dođe na vlast

 

A sta je to uradio, ne gledam, deluje ok danas

Sem sto kopira postavku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...