Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

neeeee nije taj intenzitet, al je pravac u pitanju

prvo iz rukava vadi podatak koji bi bio idealan za tv emisiju

 

al da je voditelj timofejev, a emisija se zove od trača do istine

 

Link to comment
10 hours ago, Lezilebovich said:

Da li citao neko Rujevicev novi tekst o nekom tetoviranom liku iz Nemacke kog je kao sns izradio? Ili ja nesto propustam ili je tekst potpuno besmislen i banalan, bez icega konkretnog ?

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2501438746774788&id=1481933242058682

I meni ovo drugo bilo utisak čim sam pročitao. Trivijalno do bola, plus neka učitavanja teorija zavjera, potpuno besmisleno. 

Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

Koje govno ispade Zivkovic

 

 

Pa sta oćeš? Jel mu Marinika otela trećinu odbora po Vojvodini I dala u miraz Đilasu?

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

Sta je reko?

Da su debili ovi sto bojkotuju i očekuju da će av da se promeni najedared... 

Link to comment

Pa ni ja ne mislim da će bojkotom išta značajno da se postigne (u korist opozicije), al pre bih sebe nazvao pesimistom nego govnetom.

Link to comment
8 minutes ago, ZerrorR said:

Da su debili ovi sto bojkotuju i očekuju da će av da se promeni najedared... 

 

Aha, hvala...ja okrenuh malo i cujem Beckovicku kako pita, parafraziram, ako svako oseca ili zna da mu je nepravda ucinjena ili nesto uskraceno, sta ce mu mediji, sto ne ode na izbore i zaokruzi...podsetilo me zasto ne gledam Utisak...

 

Onda ponovo okrenem na kratko posto je Caligula napisao ovo za Zivkovica i cujem kako Zivkovic kaze da je opozicija 2000. godine imala 0 medija...kanda je zaboravio lokalne medije iz svih gradova u kojima je opozicija pobedila 96/97. Prilicno neukusno.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...