Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, dùda said:

A što Rujević ne može u Srbiju ?

Mislim na ono što je neko rekao "nikad" ?

privatni život

2 minutes ago, Lezilebovich said:

+1.

A sta znaci da je Nemackoj neko i nesto ? On pise tamo o ovom podrucju ? Gostuje po drugim medijima, slusaju ga ljudi ?

 

ma jok, bar koliko ja znam... a i kao da nekog uopšte zanima Srbija

Link to comment
4 hours ago, aram said:

jbte najgori ste. nije dečko tako loš uopšte... malo ga jebe što živi u nemačkoj i nema šansi da se ikad vrati u srbiju, a tamo je neko i nešto, a ovde nije pa povremeno odlepi, ali nije baš za toliko pljuvanje.

izvini, niti znam kakav je decko, niti me zabole kakav je decko, pisem o onome sto pise, a tu su jako cesto gluposti zacinjene laznim statistikama.

 

neko i nesto :D 

Link to comment

Od sve muke meni je najvise zapalo za oko to sto niko ziv ne sme da dodje kod Olje u emisiju. OK, politicari imaju neke svoje subordinacije pa se to i nekako moze razumeti, ko je bas tolerantan prema idiotskim praksama, ali kad ti isti politicari zabranjuju strucnjacima da gostuju na nekoj televiziji, mozda ne zabranjuju ali ih pritiskaju pa se na isto svodi, to je toliko uzasna bolest da nisam daleko od toga da predlozim da se svi naoruzamo jer, kad ovo prodje, mogli bismo se svi koji mislimo svojom a ne Vucicevom glavom naci ne samo u opasnosti da izgubimo razum sluajuci te budale vec i ono gde razum stanuje. Ova govna na vlasti sada vec otvoreno i frekventno, sa najviseg nivoa vlasti, bez imalo blama izgovaraju direktne fasisticke izjave (ne fasisticke u forumskom vec u teorijskom smislu) ne samo na racun svojih politickih protivnika vec i na racun svih nas koji ne podrzavamo Vucica. Neko bi trebalo da skrene paznju onom govedu od Ane Brnabic da izjava da onaj ko mrzi Vucica mrzi Srbiju i narod koji u njoj zivi koju je onako nonsalantno ispalila kod one gnjide Marica nije nimalo originalna i da se njeno poreklo moze trasirati u Nemackoj tridesetih godina proslog veka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...