Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts



 

inace mi ide na djordja ta gadljivost na stil kojim ljudi kritikuju bagru. Kesic seljak, Ivan seljak, Beckovicka Matijina cerka o jebote PPP je steciste ražalovanog srpskog plemstva od kojeg su potekli rozenkrojceri
 


Ovo.


Sent from fav toy

Link to comment





Ovo.


Sent from fav toy

Pa dobro ipak postoji nešto između toga "seljak" i "novinar".
Što se mene tiče on novinar svakako nije.
Ako ništa drugo, ne u smislu ko su novinari koje Olja dovodi u emisiju i tako ih potpisuje.
Ne sećam se kako je npr. potpisala Kesića...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa dobro ipak postoji nešto između toga "seljak" i "novinar".
Što se mene tiče on novinar svakako nije.
Ako ništa drugo, ne u smislu ko su novinari koje Olja dovodi u emisiju i tako ih potpisuje.
Ne sećam se kako je npr. potpisala Kesića...

 

Ma jebes prefiks, novinar je zanimanje seljak nije.  U smislu situacije, Ivanovic nije deo problema vec resenja

 

Niti mi je smesan niti gledam njegovu emisiju, ali mogao je realno da na mracnoj strani kao njihov glasnogovornik zaradi bolje pare od Krloa  i Zike Sarenice. Da se usere od para i privilegija. On je izabrao manju gledanost i pishanje uz vetar, meni dovoljno da ga postedim svog plemickog zgrazavanja

Edited by Caligula
Link to comment
10 hours ago, Caligula said:

 

+1

 

inace mi ide na djordja ta gadljivost na stil kojim ljudi kritikuju bagru. Kesic seljak, Ivan seljak, Beckovicka Matijina cerka o jebote PPP je steciste ražalovanog srpskog plemstva od kojeg su potekli rozenkrojceri

 

Dobar utisak

+  iljadarka

 

ma da,

baš bagru treba tretirati sa finim i pristojnim style ala Gordana Čomić

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ako nije da li moze da postane i kako?

kako je npr olja vremenom postala novinar?

sent from bubamoto
 

 

Ako se bavis novinarskim poslom, onda si novinar..

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

Ma jebes prefiks, novinar je zanimanje seljak nije.  U smislu situacije, Ivanovic nije deo problema vec resenja

 

Niti mi je smesan niti gledam njegovu emisiju, ali mogao je realno da na mracnoj strani kao njihov glasnogovornik zaradi bolje pare od Krloa  i Zike Sarenice. Da se usere od para i privilegija. On je izabrao manju gledanost i pishanje uz vetar, meni dovoljno da ga postedim svog plemickog zgrazavanja

Da, Ivanovic bi i mogao da se unovci na drugoj strani.

Kesic je sa druge strane glup a misli da je pametan.

Jadnicak i ne zna kome i kakav posao zavrsava ... Krle sa druge strane dobro zna sta radi.

Link to comment
ako nije da li moze da postane i kako?

kako je npr olja vremenom postala novinar?

sent from bubamoto


Tako se Olja zapravo i bavila novinarstvom.
Ivanović bi mogao da postane novinar, nije zabranjeno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pa nema nikakve razlike...Olja je glumica,(što mi nikad neće biti jasno) a Ivanović je pravnik. Po čemu je ona "pozvanija"da bude novinar? Nema ni elementarnu dikciju iako meni njeno eee i zamuckivanje uopšte ne smeta. Oboje su voditelji emisija što ipak nije ona uska definicija novinarstva na koju se pomisli kad se kaže da je neko novinar, o istraživačkom da ne govorim. Naravno da je Oljina ozbiljnija jer se mahom bavi politikom, i kultna jer devedesete. Pri tom je meni Olja cool, da ne ispadne da je ne gotivim. I imala je "sreće" što je počela na tada jedinoj opozicionoj tv i u vreme kad je to imalo smisla.
A Ivanović ipak vodi zabavnu emisiju, sasvim drugi format, na stranu to kome je šta smešno a kome nije..
Uglavnom ne gledam sem ako je gost neka ličnost koja mi je interesantna.
Za ovo što ih tovari kapa dole, veoma je mogao da se unovči pa nije. Verujem da su mnogi očekivali da hoće jer je seljak itd.


Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Kesiću nisu gostovali Šljivančanin, Dodik, Dačić, Vučić (2x), Nikolić, Slina, Zorana... Ivanović je u svim tim emisijama rekao isto što i sinoć kod Olje? Kako da ne.

Link to comment

Ivanovic je prezenter/voditelj, ne znam da je radio ista osim onog taksija i ovog sad. Kesic je bio i lutajuci reporter na studiju b, radio je i radio i tv i nekako je blizi novinaru od ivanovica, mada i on je vise prezenter/voditelj i autor. Nisam siguran ali mislim da je on zavrsio nesto na fdu, recimo tv reziju ili produkciju, ne znam odakle mi to, mozda sam negde procitao. Olja tu deluje najozbiljnije u novinarskom smislu, ja bi sve to stavio u fioku tv voditelj.

 

Inace, svima koji se ne prodaju bilo kojoj vlasti (a posebno ovoj) cestitke na doslednosti i integritetu, koliko god da su im emisije estetski ili sadrzajni tres. Secam se kad je posle 5. oktobra ceo opozicioni esalon iz medija presao preko noci u pozicioni i odjednom im vise nista nije smetalo, to je isto bilo ruzno videti. 

Link to comment
5 minutes ago, MocaVukotic said:

Nisam siguran ali mislim da je on zavrsio nesto na fdu, recimo tv reziju ili produkciju

Završio je gimnaziju.

 

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...