Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 10.4.2020. at 21:08, Ravanelli said:

:lol:

 

rujević mi je skoro sigurno najgori domaći novinar iz te galerije likova koji pretenduju da kao rade nešto ozbiljno

kada se dohvati neke ozbiljne ekonomije/biznisa, a pretendovao je da radi tu tematiku, jasno se videlo koliko je šupalj

sećam se da mu je radmilo marković (za kog mislim da je veoma dobar) analizirao i isekao neki tekst, ali je onda izgleda dw uleteo neke pare u vreme, ovaj postao član tima i sad su kao ok

 

sada je oko korone nesnosan.

prethodni gaf mu je bio kada je sa jovanom gligorijević organizovao jutjub scenu da kešom iz grantova snime pesmu protiv bake praseta, pa ih ovaj razmontirao i još kao daleko najpopularniji jutjuber i idol mladih, pobegao u zagrljaj levijatancma. siguran sam da je napisao da je imao odličan deliverables na tom projektu. kreten glupavi

bukvalno je gori i iritantniji od 5g i antivax ekipe. i ne ume da prestane da se blamira. plus sto mu kroz tvitove provejava nekakvo ruzno, snishodljivo uverenje o neupitnoj nemackoj superiornosti. sve u svemu bljak.

 

pri cemu sam ga par puta slusala u nekim intervjuima, delovao je dosta artikulisano. mada jbga, ne mogu da znam koliko njegova percepcija nemackog drustva i politke zaista odgovara realnom stanju, a o tome je uglavnom pricao.

Link to comment

pa one lazne statistike kojima se razbacuje ne odgovaraju uopste. sad o njegovoj percepciji ne mogu puno toga da znam. 

Edited by ToniAdams
Link to comment
58 minutes ago, ToniAdams said:

pa one lazne statistike kojima se razbacuje ne odgovaraju uopste. sad o njegovoj percepciji ne mogu puno toga da znam. 

da, verujem, posto lazira i statistike iz srbije.

Link to comment

jbte najgori ste. nije dečko tako loš uopšte... malo ga jebe što živi u nemačkoj i nema šansi da se ikad vrati u srbiju, a tamo je neko i nešto, a ovde nije pa povremeno odlepi, ali nije baš za toliko pljuvanje.

Link to comment
4 minutes ago, aram said:

jbte najgori ste. nije dečko tako loš uopšte... malo ga jebe što živi u nemačkoj i nema šansi da se ikad vrati u srbiju, a tamo je neko i nešto, a ovde nije pa povremeno odlepi, ali nije baš za toliko pljuvanje.

 

 

na stranu što je katastrofa novinar, ne razumem kako njegova ikakva situacija sa time gde živi i njegovo shvatanje sopstvene bitnosti opravdavaju što nedeljama lupeta opasne gluposti?

 

 

Link to comment

da se ne lažemo, svako ko se bavi poslom kojim se on bavi radi to pre svega zbog slave. e sad zamisli kako izgleda baviti se time a znati da nikada niko u zemlji u kojoj živiš neće imati pojma ko si. dok će u nekoj zemlji dve hiljade kilometara daleko svi znati za tebe, ali nikako ne možeš da odeš da živiš tamo, i nikada i nećeš moći.
o tome kakav je novinar ne bih, a da lupa gluposti poslednjih nedelja... da, dešava se.

PS: jes ti beše pomenuo neki članak gde ga je neko (marković) razmontirao? ako da, daj molim te neki link.

Edited by aram
Link to comment

Ima i dobar broj Nemaca na istoj liniji. Tako da ne verujem da je budala na svoju ruku. Te dileme su tamo aktuelne u određenoj meri (mogao bi neko iz Nemačke da prokomentariše) i kapiram da radi što i obično, prenosi aktuelne vesti iz Nemačke u Srbiju. Nije neko novinarsko dostignuće, ali je ok sagovornik na neke teme.

Link to comment
25 minutes ago, aram said:

da se ne lažemo, svako ko se bavi poslom kojim se on bavi radi to pre svega zbog slave. e sad zamisli kako izgleda baviti se time a znati da nikada niko u zemlji u kojoj živiš neće imati pojma ko si. dok će u nekoj zemlji dve hiljade kilometara daleko svi znati za tebe, ali nikako ne možeš da odeš da živiš tamo, i nikada i nećeš moći.
o tome kakav je novinar ne bih, a da lupa gluposti poslednjih nedelja... da, dešava se.

PS: jes ti beše pomenuo neki članak gde ga je neko (marković) razmontirao? ako da, daj molim te neki link.

 

jesam ja. koliko se sećam bilo je oko privatizacije PKB-a. morao bih da kopam po tviteru, mislim da je radmilo zatvorio profil, a rujević postuje kao sumanut, tako da nema sanse da to iscupam

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Rujević je vrsta novinara kome fali urednik koji će da ga "mesi"...
Ne što mu je loš urednik tamo, nego što nije takva "redakcija"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...