Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Dobro reko ovaj gledalac sad, ono kad vredjaju i pljuju oca poginulog radnika je dno dna, sumrak svega. Jednostavno ne postoji nacin da opisem na kolko nivoa mi je to porazavajuce. Nece biti da je samo elitatm problem

Link to comment
Dobro reko ovaj gledalac sad, ono kad vredjaju i pljuju oca poginulog radnika je dno dna, sumrak svega. Jednostavno ne postoji nacin da opisem na kolko nivoa mi je to porazavajuce. Nece biti da je samo elitatm problem
Ja sam maltene zaridao to jednom kad sam gledao



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ja ne mogu da shvatim tu kolicinu bezosecajnosti, pa da si i najzliji covek. U stvari, na zalost, mogu da razumem. Napad na nekog mog je napad na mene a to je najbitnije, u tom momentu se gubi osecaj za bilo koga drugog i svako postaje apsolutni neprijatelj.

 

Imao sam srecu(?) da nisam pratio politiku zadnjih par godina i tu nesrecu da sam morao da slusam doticnog zbog jebene korone. Sada kad gledam retrospektivu vidim da je sve to isto, i vucic i brnabicka su sve vreme imali taj nehumani, bezobrazni, drkadzijski, ulicarski odnos prema svima koji nisu tu da se slizu sa njima. Jedna odvratnost u svakom pogledu.

 

Ono sto je ovde veliki problem je i ono sto pokazuje da je brnabickina snaga prakticno nikakva, predmet one jadne zene nije poguran iako je ona garantovala, tek kad je stiglo do ovog kretena, tek tu je nesto uradjeno. Sto zapravo govori o snazi lokalnih kabadahija i totalnog nepostojanja drzave. Slike iz skupstine su uzasne, pretnje uzasne, ne znam, sve ovo ovako kad se skupi je da se ti samo pokupis i odes. Sto rece jedan moj rodja, mozes da se krijes i zivis svoj zivot ali pre ili kasnije i tebe ce to da zahvati a onda ce da boli.

 

 

Link to comment

Izdrzao sam trecinu emisije mozda, ono je pakao. Mislim da je Majic rekao da treba staviti upozorenje, tipa da ne gledaju oni sa slabijim srcem, zivcima, zdravljem.  Zamisljam da moram da  radim emisiju , da sakupljam, citam, slusam sta rade, govore,  ta govna od ljudi, tacno bi izgubio i ovo malo zivaca sto mi je ostalo i otisao u tri lepe. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...