Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

urednik nedeljnika

e

ume nekad fino da napiše. nije mu ni novina hrđava

 

meni nedeljnik najgore što postoji na tržištu

više puta sam baš popizdeo kada sam kupio ili dobio bessplatno uz neku knjigu

sećam se da smo pričali o tome, kada su se ispalili za onog prevaranta što je hteo da snima film o tesli i kada su imali neke moronske tekstove o trudnicama

Link to comment

ja kad se rešim da kupim nedeljne novine kupim vreme i nedeljnik, a kada se to ne desi uvek bacim pogled i na jedne i na druge pošto ih zateknem kod matoraca. šta ga znam, ja se duže zadržim na nedeljniku, vremenova tema broja je neuporedivo teža i ozbiljnije napisana i to vuče ceo broj i daje mu na težini, nedeljnik to nema i više je limunadast što meni ne smeta. 

 

igrom slučaja imam oba prošla broja i vreme i nedeljnik, i moja ocena je 1.5 prema 3.5 i to najviše na staru slavu, na koju se štos mene tiče šlepa već duže vreme

 

da ne pričam o ny timesov dodatak(ubedljivo najbolja štampana tvar na srpskom jeziku), i monde diplomatique. imali su dobre serijale sa ljosom, čomskim...

valjarević je ok, rosić isto, pa čak i onaj prelević

vreme to više nema na nedeljnom nivou, omatorili su, a podmladak nije na nivou osnivača i prvog tima

 

 

 

 

 

nin ne uzimam u razmatranje iz ideoloških razloga

 

Link to comment
34 minutes ago, Ravanelli said:

:lol:

 

rujević mi je skoro sigurno najgori domaći novinar iz te galerije likova koji pretenduju da kao rade nešto ozbiljno

kada se dohvati neke ozbiljne ekonomije/biznisa, a pretendovao je da radi tu tematiku, jasno se videlo koliko je šupalj

sećam se da mu je radmilo marković (za kog mislim da je veoma dobar) analizirao i isekao neki tekst, ali je onda izgleda dw uleteo neke pare u vreme, ovaj postao član tima i sad su kao ok

 

sada je oko korone nesnosan.

prethodni gaf mu je bio kada je sa jovanom gligorijević organizovao jutjub scenu da kešom iz grantova snime pesmu protiv bake praseta, pa ih ovaj razmontirao i još kao daleko najpopularniji jutjuber i idol mladih, pobegao u zagrljaj levijatancma. siguran sam da je napisao da je imao odličan deliverables na tom projektu. kreten glupavi

Hahaha, istrazio sam sad ovo detaljnije, nasao video neki gde "baka prase" prica o tom slucaju i kaze u jednom delu (ne kapirajuci sta u stvari prica):

 

"zasto nemacka organizacija dolazi i daje pare u srbiji ljudima, jutjuberima da kao sire etiku ... zasto nemci tu dolaze.. da li da pustimo da neki nemac finansira svadjanje izmedju nas balkanaca ..."

 

Hahaha, razmontirao Baka Prase Rujevica i Jovanu ...  instinktivno skontao stvari koje ovi bolidi nece ni za 100 godina

 

p.s. Ovo sa Levijatanom je svakako ozbiljan zajeb i moze se i reci delimicna pobeda ekipe Rujevic/Jovana .. ako ne mozes da ga kupis bar si uspeo da ga gurnes skroz u desno i kompromitujes

Link to comment

oko ovog projekta sa baka prasetom i jutjuberima je napravila kompletan fijasko. isto joj je onaj vugl slab

al meni je ona generalno ok. rado je čitam i slušam dugo vremena

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 hour ago, Ravanelli said:

 

meni nedeljnik najgore što postoji na tržištu

više puta sam baš popizdeo kada sam kupio ili dobio bessplatno uz neku knjigu

 

Pa ne moras da uzmes

 

Ja ne uzimam nikad

Link to comment
3 hours ago, Ravanelli said:

više puta sam baš popizdeo kada sam kupio ili dobio bessplatno uz neku knjigu

Nije besplatno nego za 1 dinar u "Laguni".

Jeste dinar, ali taman toliko i vredi.

Link to comment

Dobar je Nedeljnik, može da se čita skoro od prve do poslednje strane. Vredi tih 250 dinara, mada bi mogao da košta i manje, naravno.  Srđan Valjarević  ima kolumnu u Nedeljniku, već to je dovoljan razlog da ga vaše visočanstvo bar prelista, posebno ako ga dobijete za dinar uz neku knjigu.

 

 

Edited by Willow
Link to comment

Једно вријеме сам баш редовно куповао Недељник, и сад радо прелистам кад имам прилику, нађе се увијек нешто добро.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...