Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Utisak nedelje

Featured Replies

jel ova zena cita post sa foruma? Jova

  • Replies 21.3k
  • Views 2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • +1000  Samo se podsetiti da je on izgubio svoje sve na svetu, i niko živ mu ne bi zamerio da se zaključao u sobu do kraja svog života.. .. A on je došao da u emisiji proživljava svoju tugu p

  • Pa evo, sama je sve rekla u ovoj objavi na Instagramu, ako se već nije moglo zaključiti iz sinoćnjeg nastupa. Nju izbori u Srbiji ne zanimaju, nju politika u Srbiji ne zanima, ona ne želi da se izjašn

  • Taihoskopija
    Taihoskopija

    A ja imam i baš svašta protiv ministarstva, malo je you had one job jebiga,  ovo je ogroman prospust u najosetljivijem kontekstu i momentu i malo je kao -> jeste zbuni te šaman žena koja đuska Gara

Posted Images

kaze ova druga zena

"sasvim je ocekivano da su na studentskoj listi njihovi profesori sa fakulteta koji logicno ne planiraju da bave politikom dugorocno.."

dok su u studiju gosti redom fakultetski profesori koji se godinama bave politikom jovo

56 minutes ago, Turnbull said:

Hteo je da kaže da su se uključili judi koji čitaju unapred pripremljene botovske tekstove, kao nekada Nebojša iz Beograda. Neka se svako uveri sam (tajmstempovano je na početak):

ok, poslušala sam do aleksandre vislavski i pokušala da nađem spisak odbornika u žablju, nalazim milicu vislavski, aleksandre nema, ali je ima na nekim fb postovima gde je pljuju, a mrzi me da tražim dalje.

i dalje ne znam šta je teza, ko organizuje botovanje za studente? studenti? sns? uredništvo nove? jel svaki aktivizam, pa i onaj pod imenom i prezimenom, botovanje?

Aktivizam:

"Imala bih pitanje za profesorku Biljanu Đorđević... može?

Am, ovako: 'nači... zašto ona misli da je ...Ze-El-Ef... strankAaa... sa... Radomirom Lazovićem i Dobricom Veselinovićem, bez dAana radnog staža, koji parazitišu... na ovom narodu....am... bogom dana da studenti dođu i da pregovaraju sa njima o bilo čemu. Šta su oni za deset meseci uradili za studente? Petog marta bacili dimnu bombUu? I? Evo neka oni naprave svoj protest, pa da vidimo kolko će ljudi doći? Da li će imati glasačAa i ....svojih podržavaoca... i za jedan putnički lift... zašto misle... da bi studenti njima... trebalo da dođu?"

uh, nisu svi aktivisti ni pametni ni dobronamerni.

(btw, drugačije formulisano pitanje bi bilo na mestu i to ne samo za zlf (za njih ponajmanje) ali ona je bila jedina predstavnica stranke tu, elem, 'zašto spn opozicija (ili samo opzicija) nije uspela za godinu dana da dogovori zajedničku strategiju (ili bar zajedničku konferenciju za štampu) pa da studentima ponudi platformu sa koje mogu krenuti u zajedničku borbu prtiv režima, zajedno sa jednom listom ili odvojeno, sa dve, a sa istim ciljem'. taktički je možda učinkovito prebacivanje loptice u studentsko dvorište, ali i dalje ne daje odgovor na pitanje šta opozicija radi mimo studenata i postoji li upšte kao jedinstven entitet. odgovor je jasan, ne postoji, dogovora nema, vodi se svaka vaška obaška politika.)

Ovo sa stazom i parazitiranjem je potpis jedne partije, kada njihovi pričaju o ZLF...

Ja mislim da SNS aktivno radi na razgradnji fronta tako sto njihovi ljudi botuju za SL ili opoziciju...ili ispaljuju abrove, pa nevesto brane jednu ili drigu stranu da ta odbrana izgleda glupavo...Onda se neki koji su iz ko zna koji razloga ostrasceni, pale i raspaljuju vatru dodatno, iako nisu iz te price...

Moguće i da je SNS, naravno, svakako je u tom stilu. Ali da je botovanje nema sumnje. Drveno, neprirodno, mehaničko čitanje fraza koje se i ne razumeju ("Ze-El-Ef... stranka" - said no one ever). "Obični" unhinged caller-i u Utisak zvuče potpuno, ali potpuno drugačije: pričaju strastveno, zadihano i bez kraja i konca. Ova sriče rečenice, promašuje intonaciju, sve bez ikakve strasti. Najklasičniji bot.

Edited by Turnbull

ako nije sns, ko je? studenti? ds aktivirao svoju bazu? menadžment nove?

Ne verujem da su studenti niti da se oni time bave. Ovo su neki stariji igrači koji vide svoj interes u raščišćavanju terena. Nezahvalno je nagađati, ali pre je problem što ima previše kandidata nego nedovoljno.

6 hours ago, radisa said:

Ovo sa stazom i parazitiranjem je potpis jedne partije, kada njihovi pričaju o ZLF...

Ja mislim da SNS aktivno radi na razgradnji fronta tako sto njihovi ljudi botuju za SL ili opoziciju...ili ispaljuju abrove, pa nevesto brane jednu ili drigu stranu da ta odbrana izgleda glupavo...Onda se neki koji su iz ko zna koji razloga ostrasceni, pale i raspaljuju vatru dodatno, iako nisu iz te price...

Čitajući forum vidim nekakve obrise, čitajući tviter ogromne, ali skoro sam siguran da si u pravu.

Edited by Milošica

Kreni promeni.

  • 3 weeks later...

Gledao možda neko Utisak? Vredi li?

12 minutes ago, Milošica said:

Gledao možda neko Utisak? Vredi li?

Da. Ne. Mozda zbog Dusana, cisto ako vas zanimaju podaci iz istrazivanja.

575185789_1884873158975831_1458769358286

Zena i ja gledali "Crnu svadbu". Prebacismo na Utisak i utisak nam bi da su predlozi bili strasniji od horor serije. Uzas je u sta su SNS banditi pretvorili zemlju. Ali, zvalavkova gluma u predlogu br. 5 je vrhunac njegove bestidnosti.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.