Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

27 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne znam šta je, ali me plaši mnoooogo više od Boška.

Hladnokrvna, nije glupa, ima odličnu koncentraciju, efektno govori, savija teme prema svojim poentama.

Žena kiborg, jebote.

:mellow:

Malo je radila na sebi, mora se priznati.

Pre mi je ostavljala utisak priglupe osobe koja vrti u krug 3 fraze.

Bojim da će im rejting samo rasti, i da će ih doživljavati sve ozbiljnije.

Čak i ta spremnost da gostuje u Utisku i tu se nametne kao neka alternativa Vučiću, dovoljno govori.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, pt 2.0 said:

edit. DB? Ja sam mislila da Rusi stoje iza Zavetnika... ali vrv nemam pojma.

 

2017.

 

 

2019.

 

 

2020.

 

Quote

Za Levijatan i Zavetnike overeni su svi potpisi u opštinskim upravama i gotovo svi u Beogradu, dodaje Stojanović, navodeći da su to uglavnom opštine gde je na vlasti SNS.

Kako kaže [politikolog Boban Stojanović], iako su delovale kao čaršijske priče, deluje kao realno da su beogradski odbori povezani sa ministrom policije iz redova SNS Nebojšom Stefanovićem, pomagali Levijatanu i Zavetnicima da izađu na izbore. Ako pogledate potpise, videćete da su to opštine koje imaju veze sa Stefanovićem, kaže i dodaje: “Ne zaboravite da je prethodni predsednik opštine Rakovica sada državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih poslova, a Levijatan je, na primer, u toj opštini overio više od dve hiljade potpisa”.

https://autonomija.info/boban-stojanovic-sns-overavao-potpise-za-levijatan-i-zavetnike-sapic-psg-u-i-novoj/

 

 

2022.

 

 

 

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ona je talentovana ali od rasta rejtinga nema nista jer to nece Vucic dati.

On se iznervirao zato sto je ona sama presla cenzus a trebala je da bude velika nada sns...sada izgleda kao da se distancia od sns iako je bila gurana po medijima od strane sns, sto je dodatno iznerviralo Vucic jer njemu izgleda da ga je iskoristila za promociju a sada pocinje da ga plljuje. Ima on mogucnosti nju da poklopi i to je vec pocelo da se deasava.

 

Link to comment

Aha, ista Milica iz Otvorenih vrata. I repertoar je takav. Zavetnica ispaljuje iste gluposti kao Boško, jedino što je odlično utrenirana u javnom nastupu i primenjuje sve moguće tehnike izbegavanja, odbijanja, premošćavanja i čega sve ne. Lupala je sinoć za medalju na lancu uručenu od Porfirija. Poslanici koji su šetali u subotu kršili odluku Upravnog suda. :laugh: Njeni su, naravno, svi ostali državotvorni i sedeli kod kuće, nema pojma koji su i čiji su oni koji su napadali policiju, ali su sve u pravu. Na priču o tome kako se 1999. Vučić useljavao u stan, dok su drugi ratovali ona kaže: kakve ja imam veze, tad sam imala 9 godina :cry: Nemaš, dete, veze, nemaš. Da ne ostane neprimećeno i kako je pokušala na početku emisije da zadene opoziciometriju između Milivojevića i Grbovića.

Milivojević došao da drži svoje govore, Grbović smelo napadao od početka, dirljivi su njegovi pokušaji da objasni liberalizam Zavetnici.

Link to comment

Osnivač (tj. lik upisan) u APR onog fantomskog udruženja (čije je saopštenje pročitao i RTS) "Daj patku tati" je bio na listi Zavetnika valjda u Rakovici za neke prethodne izbore.

A oko te Rakovice. Ja sam išao da kupim neki polovni dušek preko kupujem prodajem baš kada je kretala korona i policijski čas. Ispostavilo se da se taj dušek nalazi u prostorijama Zavetnika u nekoj zgradi na Miljakovcu.

  • Hvala 1
Link to comment

sluzbu znachi lozi chizma, ako je suditi po zenskim kadrovima koje proizvode unsure.gif hihi.gif

ne mozesh da je nadgovorish, u treningu je, a moze i da tu poshalje nekog da te samelje u mleveno meso enitajm. figurativno. a i drugachije ph34r.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...