Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Originalno su oni sps prica dok nije eliminsan muz iz price koji kao da je u zemlju propao, Nema ga nigde u njenim nastupima...To se desava negde posle izbora 2020 kada joj se nastupi na pinku smanjuju ali i dalje ima pristup happy sps prica...Kada su videli pred izbore 2022 koliko je narasla SPS pokusava da je uvuce u svoju orbitu ali ona odbija...Evo Dacic sam to priznaje.,

 

https://youtu.be/Zi0jYPm6sJ4?t=1762

 

Sada je nema pristup ni na happy tv i skinuli su je sa nac. frekvencija, to znaci da je postala nevaljala za vlast. Dokle ce to da traje ostaje da se vidi. Bice zanimljivo pratiti nastupe u Skupstini.

 

Edited by pasha
Link to comment

Мислим да је цела емисија промашена, почев од саговорника. Ову жену и разумем, има своју агенду. Али Вељковић? Кога он представља, у чије име прича? И, што је најважније, шта прича?

Link to comment

Али, колика је штета што се Баздуљ, који је образован и мислећи човек, везао за овај nainstream-вагон и скоро је па апологета власти. А ова изјава на крају, у вези са РТСом, му је, благо речено :isuse:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Veljković se muči kao grešan sa dušom da sastavi smislenu rečenicu. 

 

 

Prelistao sinoć knjigu i izašao na ispit. Razvlači jednu floskulu na deset drhtavih rečenica. Olja bi mu u startu spustila slušalicu da se javio kao gledalac.

  • +1 4
Link to comment
On 18.9.2022. at 23:36, pt 2.0 said:

Ne znam šta je, ali me plaši mnoooogo više od Boška.

Hladnokrvna, nije glupa, ima odličnu koncentraciju, efektno govori, savija teme prema svojim poentama.

Žena kiborg, jebote.

:mellow:

 

edit. DB? Ja sam mislila da Rusi stoje iza Zavetnika... ali vrv nemam pojma.

 

prošlog meseca je gostovala sa marinikom i miroslavom aleksićem na n1, emisija direktno, o povratku opozicije u parlament. emisija je bila bezveze jer je voditeljka (ne znam koja je) idiot. neprofesionalna i nekompetentna, primerak tabloidnog profila "novinara". čini se da joj je jedini cilj bio da provocira mariniku i aleksića ne bi li se ovi bacili u fajt, kao što se to radi po pink rijaliti-emisijama. pritom je sve vreme bila neprimereno zavaljena u fotelji, kao da jedva čeka da zgrabi kokice i da seiri. 

i tako ih je bockala, bockala, bockala, ovo dvoje su odolevali, pokušavali da skrenu priču na neke relevantne teme, ali ne, ona ne odustaje. i kada su se konačno povatali za gušu, nastao je cirkus. za sve to vreme milica je strpljivo čekala i ćutala dok nisu stigli skoro do kraja emisije. a onda je održala takvu bukvicu nedotupavnoj voditeljki, da sam zinula. ispod je taj trenutak

 

Spoiler

 

 

opasna ženska. 

juče kada sam videla da je ova fašistkinja meloni na prošlim izborima imala 4%, a sada je premijerka, digla mi se kosa na glavi.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

kada je se autorka u uvodu zapitala da li je peticija produbljivanje razlika ili nešto drugo ili nešto treće ili povratak u komunizam :lolol: morala sam da ugasim televizor

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...