Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ima i oko toga koje teme se provlače. Pre Vučića i za vreme "ranog Vučića" je još moglo da se razgovara o raznim društvenim temama. Kako je Vučić ukinuo društveni dijalog i sve druge teme osim političkih tako je i došlo do toga da se vrte manje iste teme danas.

Link to comment
Ima i oko toga koje teme se provlače. Pre Vučića i za vreme "ranog Vučića" je još moglo da se razgovara o raznim društvenim temama. Kako je Vučić ukinuo društveni dijalog i sve druge teme osim političkih tako je i došlo do toga da se vrte manje iste teme danas.

Kako bre ukinuo.
Eo stavio Čomićku za to...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Fakundo Sava said:

jel bila ona nekad u Utisku

 

Bila je u ona stara B92 vremena. Na N1/Nova mislim da nije.

Biće zanimljiv utisak,  vredi gledati samo zbog Tomanovićevih epskih govora.

Link to comment

Uh kako me Olja oduševila tako što je spustila bot-ulju.  :kecman:

 

O čemu se radi:

Botulja se javila i pljuje po Tomanoviću, jer se usuđuje da gostuje na televiziji dok traje "medijski naduvano" suđenje protiv Koluvije kao advokat "optuženog"!!! policajca Milenkovića. Olja je prekinula kratkim pitanjem: Za šta je to u predmetu Jovanjica optužen policajac Milenković?  Odgovor botulje je bio muk, tj. premija. :smiley_hail:

Preporučujem da pogledate ovo javljanje gledaoca. Sjajan primer jada i bede jednog bota u pokušaju čepljenju nekom lokalanom/regionalnom komesaru sns-a.

 

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment

pustiću ti ja za dž, kad sa prasetom ujašemo u pink.

 

p.s. mene zdenko tomanović nervira kako priča. troši previše reči i sav je teatralan. uznemirava me to kao slušaoca.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

pustiću ti ja za dž, kad sa prasetom ujašemo u pink.

 

p.s. mene zdenko tomanović nervira kako priča. troši previše reči i sav je teatralan. uznemirava me to kao slušaoca.

dtzim te za rec :piggy::heart:

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, pt 2.0 said:

pustiću ti ja za dž, kad sa prasetom ujašemo u pink.

 

p.s. mene zdenko tomanović nervira kako priča. troši previše reči i sav je teatralan. uznemirava me to kao slušaoca.

profesionalna bolest. govornik. baš kao i onaj sindikalac-profesor. naviklo da bude slušano.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...