Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

У ствари, верујем да ово може бити занимљиво :)

 

Фактор неизвесности, да не кажем ентропије: Милан Крстић

 

Видећемо :)

Link to comment

Bilo je zabavno. Krstić da odličan stručan pregled situacije, naročito zaključak pri kraju emisije da se stav javnog mnjenja može oblikovati kampanjom, pa će famoznih 85% da splasnu. Đilas i Jovanović - standardne priče (koje jedno tri puta nedeljno čujemo na n1-nova), gospodski, pristojno, neće da se svađaju. Olja pokušala da im standardno izvlači mast sa "ajde sad meni objasnite", al Đilas samo čekao da krene da vergla svoje programske priče, a i Jovanović ubrzo prihvatio, pa na kraju ostade Olja da se smeje sa Krstićem koji reče da je izgleda suvišan :D Od ponuđenih utisaka, mene je zatekao onaj sa Dejan Vukom koji se razgoropadio na Naim Lea.

  • +1 1
Link to comment

Strasno mi nedostaju predstavnici SNS-a i SPS-a u UN... not!

 

Cak i kad se pojave provladini analiticari, raznorazni Vuletici, Bazdulji... o Zekicki da ne pricam, ljudima odmah skace pritisak, sa politicarima iz vlasti bilo bi jos gore. Kakva crna razmena misljenja, evo imamo skupstinu sa opozicijom, pa vidimo kako izgleda ta razmena.

 

U ovakvoj medijskoj klimi u zemlji, UN je pravo blago..

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Strasno mi nedostaju predstavnici SNS-a i SPS-a u UN... not!

 

Cak i kad se pojave provladini analiticari, raznorazni Vuletici, Bazdulji... o Zekicki da ne pricam, ljudima odmah skace pritisak, sa politicarima iz vlasti bilo bi jos gore. Kakva crna razmena misljenja, evo imamo skupstinu sa opozicijom, pa vidimo kako izgleda ta razmena.

 

U ovakvoj medijskoj klimi u zemlji, UN je pravo blago..

Sve si u pravu.

SNS i SPS imbecili ionako u javnim nastupima ne izražavaju nikakva, a kamoli svoja, mišljenja.

Meni nedostaju ljudi koji nisu politicari a imaju šta da kažu.

Počela sam da snooze-ujem i na gro opozicije, iskreno.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Slazem se. I ja uglavnom preskacem kada je triling politicara u studiju.

 

Problem za Olju oko izbora gostiju je i sto emisija uvek ima neku aktuelnu temu, pa se i gosti biraju prema tome. A kako su neke teme ciklicno u zizi (evo sada ce opet o iskazima sa sudjenja proteklih dana), onda se i isti gosti za tu temu ponovo zovu. Sve ove najavljene goste smo vec slusali, ali nece sigurno da zove Dudu Stojanovic da prica o organizovanom kriminalu. Kada tema bude lutanja Srbije u pozicioniranju u medjunarodnim odnosima danas i kroz istoriju, onda mozda bude ona, i recimo Ivo Viskovic i jos neko treci (trenutno mi niko ne pada na pamet, nije ni bitno)..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...