Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

meni je bilo za "šta pričaš tupsone" kada je dverjanin rekao da mi možemo poput norveške i islanda da budemo van EU. a ja upravo tada paralelno gledam kako norvežani istražuju kako da im vozovi ne gaze losove na pruzi, dok mi ovde nismo u stanju da postavimo rampe na pružnim prelazima. i, setih se kako je norveška premijerka platila kaznu zbog žurke u vreme kovid restrikcija.

Link to comment

Bilo je i: možemo da čekamo da se međunarodna situacija promeni. Poštujmo Ustav. Jakšić poklopio sve to žestoko, i usput potkači Ponoša. I pohvalio Građanski demokratsku forum :rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ali kako kad ostanu bez argumenata 30 godina jasu na toj "promeni medjunarodne situacije" koja nikako da dodje.

Paaaa, ustvari je došla, ali debili su toliki debili  da ni ne vide promenu situacije iako ih lupa u glavu...

 

A ne vide, jer su u stvari čekali drugačiju promenu... e pa, jbg...

Link to comment
Just now, radisa said:

Paaaa, ustvari je došla, ali debili su toliki debili  da ni ne vide promenu situacije iako ih lupa u glavu...

 

A ne vide, jer su u stvari čekali drugačiju promenu... e pa, jbg...

Razumemo se.

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Paaaa, ustvari je došla, ali debili su toliki debili  da ni ne vide promenu situacije iako ih lupa u glavu...

 

A ne vide, jer su u stvari čekali drugačiju promenu... e pa, jbg...

 

Nisu oni debili, da su debili bili bi debili i za sebe.

Link to comment

ja pitah na topiku o kosovu šta bi srbija uradila kada bi se sutra 100% međunarodni odnosi okrenuli u našu njihovu republike srbije korist. ne dobih odgovor od onih koji na tu promenu čekaju.

Link to comment
20 minutes ago, djordje geprat said:

ja pitah na topiku o kosovu šta bi srbija uradila kada bi se sutra 100% međunarodni odnosi okrenuli u našu njihovu republike srbije korist. ne dobih odgovor od onih koji na tu promenu čekaju.

Isto ono što i Jehvini svedoci kad ih neko pusti u kuću...

Spoiler

Bili bi zbunjeni i ne bi znali šta da rade, jer niko ne očekuje da je to moguće da se desi...

 

Link to comment
20 minutes ago, radisa said:

Isto ono što i Jehvini svedoci kad ih neko pusti u kuću...

  Hide contents

Bili bi zbunjeni i ne bi znali šta da rade, jer niko ne očekuje da je to moguće da se desi...

 

pa, oni očekuju da će to da se desi. kakav im je plan? dobro, ne očekujem odgovor vacića, mice zanktice, boškića....... ovde ali šta bi ovi naši ovde na PPP da se uradi?

 

nije valjda da je boškić juče tek tako pominjao BRIK, da ničija nije dogorela do zore (ovo sam ja umetnuo citat mog prijatelja), osvešćivanje onih koji su priznali nezavisnost kosova.........

 

inače, slažem se sa jakšićem da bi uključivanje kosova u interpol, unesko, savet evrope i drugo bilo korisno po "naše" na kosovu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...