Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, slepa živana said:

kada je se autorka u uvodu zapitala da li je peticija produbljivanje razlika ili nešto drugo ili nešto treće ili povratak u komunizam :lolol: morala sam da ugasim televizor

 

Eh, mazohizam da se odgleda do kraja mogao je doneti određenu satisfakciju kada je uključena  gledateljka ponovila, manje više poznatu, konstataciju da su komunisti, uz milion stvari koje im se mogu zameriti, bar crkvu i nacionaliste tretirali kako dolikuje, a voditeljka ovo viđenje prokomentarisala "zanimljivim" :) 

  • +1 2
Link to comment

Била је тако квалитетна емисија, да сам у једном моменту заспао :dry:

 

Иначе, мислим да би требало увести праксу да се не само позову представници естаблишмента (или макар осведочени симпатизери), него и да се, ако се позив одбије, изађе са тиме ко је био позван и зашто је одбио позив. Превише се ово свело на ја-теби-сердаре, ти-мени-војводо и затварање у неки свој свет.

 

Најсветлији моменат емисије је био када је г-ца Павловић подсетила Ољу како су се упознале пре 11 година, када је Сања радила студентски интервју са Ољом, под насловом "Утисак Недеље - 21 година тапкања у месту" :laugh: Да сам на Ољином месту, стварно би ме било срамота. И онда, и сада. Али, ето, ништа :)

Link to comment

meni emisija nije dosadna samo zato što me se tema itekako dotiče.

 

korisna mi je info da je skupštinski odbor za kulturu i informisanje trebalo da se sastane danas na temu kako slučaja silovatelja i informera, tako i na temu zloupotrebe samog medija od strane vlasnika medija (što ja čitam kao baka prase - masnokosi fajt).

 

 

(siniša kovačević neopisivo kenja i troši 3-4x više reči nego što je neophodno da se nešto kaže. ide mi to na nerve, ne samo u ovoj emisiji).

 

EDIT.

evo našla sam sa sajta NSRS i kratku vest o tome i snimak sednice odbora. ne znam da li ima nešto korisno ili ne, i da li ima materijala da sledeći protest bude pred skupštinom - znaću noćas kad pogledam:

http://www.parlament.gov.rs/Druga_sednica_Odbora_za_kulturu_i_informisanje.45447.941.html

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Sto Olju da bude sramota sto mi kao drustvo tapkamo u mestu decenijama?

 

Извињавам се ако сам погрешно схватио, али из радног наслова сам схватио да је Сања покушала да укаже како је формат емисије прилично монолитан, скоро па тапка у месту. И да би неке промене и освежења били више него добродошли.

 

И ја, као и Ви, годинама пратим "Утисак", али бих се обрадовао иступању из тренутне матрице. Зато сам и овако реаговао

 

 

 

 

Link to comment

nije bilo loše, bar ne ono što sam pretio dok su reklame pičile po NG ( voz bergen - oslo i danska odozgo). napisah nešto kod kosova, ovde sam ispratio ponoša na kraju koji pita da li ova naša bulumenta shvata da histeričnim pominjanjem (neo)ustaštva nečini ništa dobro srbima u hrvatskoj. bio je zanimljiv i verbalni fajt dva boška.

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, djordje geprat said:

nije bilo loše, bar ne ono što sam pretio dok su reklame pičile po NG ( voz bergen - oslo i danska odozgo). napisah nešto kod kosova, ovde sam ispratio ponoša na kraju koji pita da li ova naša bulumenta shvata da histeričnim pominjanjem (neo)ustaštva nečini ništa dobro srbima u hrvatskoj. bio je zanimljiv i verbalni fajt dva boška.

Moram priznati da mi se Jaksicev stav prema Ponosu uopste nije dopao. Bas je bezobrazno relativizovao njegove stavove i stavljao ga u isti kos sa Obradovicem.

 

Hvala za bold.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...