Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pratim i podižem za milana antonijevića koji je otvoreno i oštro zamerio argument majmunskih boginja jeremiću kao neprimeren, da bi odmah potom izbegavao da pripiše bilo kakvu odgovornost (ili populizam) vučiću na otvoreno pitanje olje o zabrani prajda.

kakav bednik.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Ovo je jedna od retkih emisija gde su mi 2/3  gotovo neslušljivi...

 

Jedn jer je ološ, a drugi jer želi da nešto balansira, pa to radi jadno...

 

Ovaj treći je izgleda normalan dečko koji ne može da dođe do reči... :(

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, radisa said:

Jbala Vuka Kina, a još više Rusuja, u vr' guzice...

 

Edti: jebo ga cement i njegovi pogled na diplomatiju... I jebala ga Olja koja ga je i zvala...

raspašće mu se gu'ica

Link to comment
29 minutes ago, pt 2.0 said:

pratim i podižem za milana antonijevića koji je otvoreno i oštro zamerio argument majmunskih boginja jeremiću kao neprimeren, da bi odmah potom izbegavao da pripiše bilo kakvu odgovornost (ili populizam) vučiću na otvoreno pitanje olje o zabrani prajda.

kakav bednik.

 

 

Pa Vucicev satelit..

  • +1 1
Link to comment

Jeremić je govno i bolid, ali dosljedan bolid, Antonijević je duplo govno jer sve svoje stavove tu nešto zavija u neki celofan i ide izokola ne bi li relativizovao režim i ne bi li opravdao to što će u sledećem sazivu Vlade on biti Goca Čomić.

  • +1 1
Link to comment

Čija majka? 
Mislim, ne mogu na osnovu gostiju povezati koja je tema…

 

edit: kontam da je ova 

Quote

 

Jelena Mihajlović, majka deteta koje je boravilo u vrtiću u Pećincima prethodne četiri godine, za N1 kaže da nema dileme da je Pantić taj koji odlučuje o sudbini njihove dece.

N1 su se, naime, javile dve majke koje su nakon protesta poljoprovrednika dobile informaciju da njihova deca koja su godinama išla u vrtić neće biti deo kolektiva.

„Moje dete boravi u ovom kolektivu četiri godine, redovno izmirujemo potraživanja. Samo nam je javljeno da je stavljeno na listu čekanja jer ne radimo. Mi se bavimo poljoprivredom, teško i pošteno zarađujemo naš dinar. Naše dete nema ko da čuva jer nemam kod koga da ga ostavim“, priča Mihajlović.

Ona dodaje da su deca puno poljoprivrednika stavljena na listu čekanja u vrtiću. „Zato što je moj muž učestvovao u protestu poljoprivrednika i jer je aktivan član DS-a. Na nas se vrši konstantan pritisak u opštini. Sada su udarili na decu, a na decu se ne udara, to je nešto najniže. Ovo je najveća sramota jedne opštine, jednog čoveka koji je ovo dozvolio“, naglasila je Mihajlović.

 

 

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...