Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja sam par puta slušajući Žaklinina pitanja na konferencijama stekao utisak da je njen animozitet lične prirode. 
A njima takva taman dobro dodje da mogu reći: “vidiš kako mrze ovi Šolakovi”.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Malo ste precenili i Zorićku.
Ona priča o jovanici jer pokušava da "proda" tu Jovanicu kao suštinu svega zato što oće da predstavi…

Ne vidim da je neko precenjuje. Bez obzira na njene motive da Jovanjicu označava kao prelomnu, meni je ta Jovanjica afera na samom vrhu afera iz prostog razloga (koji nema veze sa Zorićkom, celu priču sam pratila kroz tekstove portala KRIK, mada znam i za onu njenu emisiju sa N1 o Jovanjici, pogledala sam je) što je to jedini slućaj da Vučić lično i otvoreno putem medija praktićno brani (zauzima se za) nekog živog kriminalca.

Drugi slučaj je bio Sale Mutavi, ali kada je već bio mrtav.

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...
Ne vidim da je neko precenjuje. Bez obzira na njene motive da Jovanjicu označava kao prelomnu, meni je ta Jovanjica afera na samom vrhu afera iz prostog razloga (koji nema veze sa Zorićkom, celu priču sam pratila kroz tekstove portala KRIK, mada znam i za onu njenu emisiju sa N1 o Jovanjici, pogledala sam je) što je to jedini slućaj da Vučić lično i otvoreno putem medija praktićno brani (zauzima se za) nekog živog kriminalca.
Drugi slučaj je bio Sale Mutavi, ali kada je već bio mrtav.

Prelomna za šta?



....shiit has hit the fan.
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Prelomna za šta?

post je od pre 2 meseca... ne držim ja u glavi sve rečenice svih emisija koje sam pogledala.:lolol:

ako se dobro sećam, zorićka je rekla prelomna u smislu da će institucije ili nešto preduzeti ili otići u totalni ambis (ovo je moja interpretacija i razumevanje rečenog, a po sećanju)

Edited by pt 2.0
Link to comment

Ona faca Stena Marša kad se vraćaju kući nakon što Rendi u kvizu kaže "niggers", e tako ja kad slušam Vuka Jeremića kako priča o majmunskim boginjama.

 

Antonijević: "Možda tokom seksa, Vuče, tako nešto možete da dobijete", pa lep te jebo.:laugh:

Edited by Zabalujev
  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Zabalujev said:

Ona faca Stena Marša kad se vraćaju kući nakon što Rendi u kvizu kaže "niggers", e tako ja kad slušam Vuka Jeremića kako priča o majmunskim boginjama.

Jbt, i sad će jebene boginje da budu tema kroz celu emisiju...

 

U pičku lepu materinu...

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Jbala Vuka Kina, a još više Rusuja, u vr' guzice...

 

Edti: jebo ga cement i njegovi pogled na diplomatiju... I jebala ga Olja koja ga je i zvala...

that's quite a lot of fucking:D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...