Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta je jebena “ državotvorna opozicija”?

to su oni što piju rujna vina s vučićem.

prvi put sam tu kovanicu čula od boškića, a ume i sps da je rabi. navodno, to su oni koji neće da se, tamo gde postoji nedvosmisleni državni interes, po svaku cenu suprotstavljaju vlasti. 

mada ja mislim da ne postoji doslovno nijedna stvar koju vlast radi a koju treba podržati.

 

kakav je utisak? da gledam, da nastavim da radim...?

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta je jebena “ državotvorna opozicija”?

Ja više volim "briselska opozicija", što bi reko Lošmi Jovanović.:D Kao, opozicija, a nisu izdajnici i strani plaćenici.

Zavetnica ima neviđeni talenat da lupa gluposti i ostane živa. 

Link to comment
27 minutes ago, pt 2.0 said:

to su oni što piju rujna vina s vučićem.

prvi put sam tu kovanicu čula od boškića, a ume i sps da je rabi. navodno, to su oni koji neće da se, tamo gde postoji nedvosmisleni državni interes, po svaku cenu suprotstavljaju vlasti. 

mada ja mislim da ne postoji doslovno nijedna stvar koju vlast radi a koju treba podržati.

 

kakav je utisak? da gledam, da nastavim da radim...?

 

Utisak je da Zavetnica izvozala Grbovica i okrenula pricu na svoju vodenicu.

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, John Coltrane said:

 

Nova S, “šija vrat”. Djordje je napisao N1 pa ja samo copy/paste.

Samo sam mislio da i njoj treba dati prostor. neka ispliva i to drzavotvorno laprdanje. inace, ne gledam utisak.

 

 

 

Link to comment

Ne znam šta je, ali me plaši mnoooogo više od Boška.

Hladnokrvna, nije glupa, ima odličnu koncentraciju, efektno govori, savija teme prema svojim poentama.

Žena kiborg, jebote.

:mellow:

 

edit. DB? Ja sam mislila da Rusi stoje iza Zavetnika... ali vrv nemam pojma.

Edited by pt 2.0
  • +1 4
Link to comment

Rajko Djurdjevic je najpoznati po delovanju po pitanu Kosova i to sa nacionalistickih srpskih pozicija. Mozda je najcuveni po tome sto je bio kidnapovan osamdesetih u Briselu od strane albanske emigracije i tada su mu umalo iskopali oci, posto je mucen. Radio je za NIN i Dugu u tom periodu pre devedesetih.  Devedesetih odlazi u totalni srpski nacionalizma i prilazi radikalima ali se krajem devedesetih posvadjao sa Seseljom i mislim prisao ka SPO...

 

Inace je nemacki djak, studirao je u Nemackoj. Tako je uspostavio vezu sa srpskom emigracijom. Sa Beckovicem i tom ekipom je poceo po Nemackoj i Svajcarskoj da organizuje gostovanja Aleksandra Karadjordjevica...

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...