Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

25 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ali zato Arsen ❤️

I pesma o Oljinoj mami :heart: 

Koja je sjajna. Kao uostalom i sve Arsenovo. S tim što je za ovu tekst pisao Oljin tata.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

I pesma o Oljinoj mami :heart: 

Koja je sjajna. Kao uostalom i sve Arsenovo. S tim što je za ovu tekst pisao Oljin tata.


Sve znam. Mladjem sinu sam dao ime po Dediću. 
 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Sve znam. Mladjem sinu sam dao ime po Dediću. 
 

Svaka čast :ziga:.

 

Arsen je tri koplja iznad svakog kantautora koji je hodao ovim našim prostorom.

  • +1 1
Link to comment

Sve znam. Mladjem sinu sam dao ime po Dediću. 
 
Matija? I moja najbolja prijateljica je starijeg sina krstila tako iz istog razloga.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

Link to comment

Praktično samo jedan utisak u ponudi, samo u 5 verzija. Nije prvi put, ali ipak, da li se desilo još nešto vredno pomena? Poprilično je svejedno da li gledamo iz ugla Pink jutarnjeg, Hepi jutarnjeg... Jedno je uredništvo. 

Inače vrlo tužno sinoć, takav mi je utisak ostao.

Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Praktično samo jedan utisak u ponudi, samo u 5 verzija. Nije prvi put, ali ipak, da li se desilo još nešto vredno pomena? Poprilično je svejedno da li gledamo iz ugla Pink jutarnjeg, Hepi jutarnjeg... Jedno je uredništvo. 

Inače vrlo tužno sinoć, takav mi je utisak ostao.

generalno, tuzno je svugde. ni kesic vise nije smesan, nekako se cini da su svi digli ruke od svega. ni malo optimizma, novih ideja, nade, strasti, entuzijazma nigde.... beznadezno sve ovo izgleda i jeste!

  • +1 5
Link to comment
generalno, tuzno je svugde. ni kesic vise nije smesan, nekako se cini da su svi digli ruke od svega. ni malo optimizma, novih ideja, nade, strasti, entuzijazma nigde.... beznadezno sve ovo izgleda i jeste!
Generalno jeste. Ogromno beznađe. Epidemija depresije. U kolektivu[emoji769] ono neka šala se napravi, ali to malo haha i opet utihne. Strašno je.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

Kako sam od “Menelaj i Helena su imali ćerku Herimonu…” pa preko “jebo te Koštunica” stigao do lepo je javno reći “sramota me je” (Bakareca i Petkovića).

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...