Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Biće smešno gledati kada se njih dvojica pobiju do kraja emisije.

 

Milici je problem da sastavi tok misli i izrekne na TV ono što želi u potpunosti. Zapravo je skroz okej, govori iz ugla kako gleda Mile, a ne mi.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Ne kapiram šta se očekuje od ove emisije, ovo je najbliže tome da se čuje šta misli neko ko nije iz ove ekipe 20-30 likova koji se stalno vrte po N1, u Utisak ti svakako neće doći Martinović. A i ako dođe, biće to papazjanija i pijačarski fajt. 

Link to comment

Da, Milica je u svom zadnjem obraćanju imala neke dobre stavove, al brate, sve to razbacano okolo, pa stenjanje i "nee znam", huh, brate, valja to filtrirati. Eventualno Olja malo da je vodi za ruku , pa da to ispadne podnošljivo. Al slušam je i mislim se, ma bole tebe kurac :D

Zapravo, jako dobar Utisak, imamo dva sagovornika koji pristojno raspravljaju i imaju suprotstavljene stavove.

 

Boban: ma koji kompetitivni autoritarizam, mafijaška država, bre!

Dobrica: Pobedićemo sa solidarnošću i ljubavlju.:wacko: Opozicija obično ne radi d2d kampanju:blink:

 

 

Link to comment
Just now, Zabalujev said:

Eventualno Olja malo da je vodi za ruku

Tri puta je pitala isto pitanje jer je puftala.


Ne znam da li Dobrica stvarno misli ovo što priča ili samo govori da motiviše birače... Ako stvarno misli, jbg, piši propalo.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Zabalujev said:

Da, Milica je u svom zadnjem obraćanju imala neke dobre stavove, al brate, sve to razbacano okolo, pa stenjanje i "nee znam", huh, brate, valja to filtrirati. Eventualno Olja malo da je vodi za ruku , pa da to ispadne podnošljivo. Al slušam je i mislim se, ma bole tebe kurac :D

 


 

“kako bih rekla” i “fakat” je izgovorila 50 puta. 

  • Haha 2
Link to comment

meni milica nije simpaticna i generalno ne volim te overacivere koji su sustinski suvi prosjek ali potez da se u sred fajta oko strategije izbora u emisjiju zovu dva politikologa od kojih je jedan i politicar i uz njih slikarka-knjizevnica koja drzi kafanu i politikom se nikad ne bavi je oljin promasaj i u krajnjem nije fer prema autsajderki. koja svakako nije morala da prihvati poziv, doduse.

 

a dobrica se naravno obraca svojoj ekipi umjetnika arhitekata teoreticara umjetnosti i ljubitelja smutija

Edited by morgana
  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

“kako bih rekla” i “fakat” je izgovorila 50 puta. 

A “da li ste vi pokret ili stranka ili štaveć” jedno sedam puta.

Ne podnosim osobe koje afektiraju i ne umeju artikulisano da govore. To nije bilo zanimljivo ni 80-ih kada je bilo masovno u Beogradu, a sada je za glogov kolac.


Od stavova koje sam iz njakanja uspela da razaberem, najzanimljiviji mi je onaj da su kvalifikacije naše države kao mafijaške ekstremni rečnik i stavljanje u neke utopikske kategorije.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...