Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pa otkako je ta parada postala pokazna vježba SNS vlasti kako je eto situacija u svijetu LGBT problema postala milinica otkako su izabrali Brnabu. Ta Parada je isto jedan spin ove vlasti, organizatori iste su svojevremeno par mjeseci nakon ljubljenja čizme Brnabi zapalili za Kanadu zbog toga kako nam dobro ide. Zna to i JK, a ti organizatori parade su samo paravan i maskota SNS dok im recimo Zakon o istopolnim zajednicama i dalje stoji u fioci.
Mislim da se jedan od tih vratio[emoji769] iz Kanade i da je kod Čomićke u ministarstvu.
Ili radi online..







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Pa o tom licimurstvu i pričam, taj je na sva usta hvalio novu vlast i odnos iste prema LGBT da bi par mjeseci nakon toga tražio azil u Kanadi. I sad vjerovatno kreativnoindustriše iz Kanade remotely, evo usraću se

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Pa o tom licimurstvu i pričam, taj je na sva usta hvalio novu vlast i odnos iste prema LGBT da bi par mjeseci nakon toga tražio azil u Kanadi. I sad vjerovatno kreativnoindustriše iz Kanade remotely, evo usraću se

Jbt, Karleusa moralna gromada i imala pravo kada je ljude sa FDU prozivala da su gej? I napadala novinarke nekog AV lista da su xiv+

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Ja mislim da je njoj bukvalno cilj da ogadi bilo šta normalno i pozitivno u ovoj državi, trenutno je u fazi "Slučaj Mika Aleksić je najbitnije nešto" i ma koliko je ona (formalno) na pravoj strani, to kako ona gađa govnima sve ostale (a najmanje vlast) ona bukvalno ogadi svaku dobru ideju. Da li je profi trol ili je jednostavno toliko odvaljena od realnosti da ne vidi koliki štetu čini nego to radi fore radi, jer misli da je to kul, to još ne mogu da dokučim. Ali je otprilike kontrateža onim desničarskim mim stranicama, međ normalnim svijetom može samo da izazove prezir načinom komunikacije svojih ideja.

Moja dobra prijateljica je isla kod istog frizera pocetkom dvehiljaditih. Citirm je "Trovacica". Tada sam pokusavaja da je razuverim, sada se kajem. Stavovi su joj siroko posmatrano ok (ima pravo da bira teme), ali joj je still poguban... E ove "kreativne industrije" su mi misterija... Sta ce joj sve to?

Link to comment
Moja dobra prijateljica je isla kod istog frizera pocetkom dvehiljaditih. Citirm je "Trovacica". Tada sam pokusavaja da je razuverim, sada se kajem. Stavovi su joj siroko posmatrano ok (ima pravo da bira teme), ali joj je still poguban... E ove "kreativne industrije" su mi misterija... Sta ce joj sve to?
Pare. I još para.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
4 hours ago, Rowanoke said:

Bravo, ovo je sve zbog antivakcinaskog lobija i propagandom Info War style emisija po svim socijalnim medijima,

Inace Vakcina stigla u Srbiju medju prvim zemljama Evrope, zasto nismo preko 90 posto vakcinisani? Nije AV kriv za to nego narod. 

 

 

U Srbiji je priblžno isti procenat vakcinisanih kao i u  svim balkanskim državama. Niko u Evropi nije postigao devedeset posto.

 

Srpska država je lažiranjem statistike i bizarnom političkom propagandom kompromitovala i ugušila reč specijalista, a u javnosti promovisala poslušne lekare sa političkim ambicijama. I to je urađeno s punom svešću, u strahu od gubitka kontrole nad najstručnijim telima u zemlji.

 

Takođe, ne može biti koincidencija da su vodeći antivakseri upravo razni desničari i šatro opozicija sa Vučićevog platnog spiska; levijatani, suverenisti i ostale pičke materine.

 

Oni ne poznaju drugi model vlasti, Beba&Milo koncept: kupi lekare, kupi desničare i pusti ih u Arenu, a neka im arbitriraju tabloidi. 

Nema tu nikakve zavere i konspiracije, to tako ide godinama da prikrije nesposobnost i neznanje pogrešno odabranih, a lojalnih.

 

U nekim drugim vremenima, to bi koštalo manje. Trenutno se računa u mrtvima.

 

  • +1 6
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Možda ja grešim, ali utisak mi je da se Sofiji učitava neka zla namera.
Mislim da kod nje toga nema, da je ona (čak mislim da je imala neke savetnikeemoji769.png izgleda), pogrešno shvatila svoje gostovanje i pokušala da sebe "izdvoji i istakne".


 

 

A šta ako ne podnosi miris alkohola? Mislim, čovek koji se zalaže za zatvaranje kafana, priča kako je u emisiju došao - iz kafane. 

Link to comment
2 hours ago, April said:

Srpska država je lažiranjem statistike i bizarnom političkom propagandom kompromitovala i ugušila reč specijalista, a u javnosti promovisala poslušne lekare sa političkim ambicijama. I to je urađeno s punom svešću, u strahu od gubitka kontrole nad najstručnijim telima u zemlji.

Da, ali ima tu i upliva srbskog drustva,

Gde se mrzi streber ili bilo ko ko tezi k znanju

Link to comment

Sad medju utiscima vidim ovaj prilog Petra Gajica iz mesta u Srbiji. Ne znam da li je Olja pustila sve, ali ako su ovi ispitanici svi koji se pojavljuju, vrlo neprofesionalno uradjena reportaza..

Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sad medju utiscima vidim ovaj prilog Petra Gajica iz mesta u Srbiji. Ne znam da li je Olja pustila sve, ali ako su ovi ispitanici svi koji se pojavljuju, vrlo neprofesionalno uradjena reportaza..

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...