Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

17 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sad medju utiscima vidim ovaj prilog Petra Gajica iz mesta u Srbiji. Ne znam da li je Olja pustila sve, ali ako su ovi ispitanici svi koji se pojavljuju, vrlo neprofesionalno uradjena reportaza..

Nisu samo oni, ali reportaža ipak vuče na UM propagandu. Ali suština priče stoji, samo nije to samo do MTS ekspanzije, posao je rađen godinama na više nivoa, brutalno i uz puno uloženog novca, pravne i fizičke prisile.

 

  • +1 1
Link to comment

Napisao sam na jednoj drugoj temi, i da su drugačiji odgovori bili, nemojte bre uzimati tv ankete kao merilo bilo čega...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 minutes ago, Zabalujev said:

Nisu samo oni, ali reportaža ipak vuče na UM propagandu. Ali suština priče stoji, samo nije to samo do MTS ekspanzije, posao je rađen godinama na više nivoa, brutalno i uz puno uloženog novca, pravne i fizičke prisile.

 

 

Da, Olja je izvukla samo ove proVuciceve koji iskljucivo se informisu putem Pinka i Hepija, pa sam pomislio da su svi takvi. Naravno da ova vlast sistematski gusi slobodu informisanja, samo za to Gajic nije morao da ide po Srbiji, mogao je da nadje ovakve sagovornike i u BG-u ili NS-u na pijacama i medju penzosima. U krajnjoj liniji, u tom Paracinu je do prosle godine na celu bio Paunovic iz DS-a, tako da dobrom delu Paracinaca nisu isprani mozgovi.

 

Svi oni koji po ceo dan gledaju Pink i Hepi, ne bi nista drugacije razmisljali ni da imaju N1/Novu u kablovskoj ponudi. Kao sto oni koji kupuju Informere, Aloe, Kurire i sl, nece sigurno da predju na Novu na cijoj naslovnoj strani je uvek nesto vezano za afere vlasti..  

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

 

Svi oni koji po ceo dan gledaju Pink i Hepi, ne bi nista drugacije razmisljali ni da imaju N1/Novu u kablovskoj ponudi. Kao sto oni koji kupuju Informere, Aloe, Kurire i sl, nece sigurno da predju na Novu na cijoj naslovnoj strani je uvek nesto vezano za afere vlasti..  

Ovo uopšte nisam siguran, od kad sam pre 3 godine namestio tasta na SBB, prevukao sam ga da bar pizdi na AV... I rekao je da neće da više glasa za lažova...  A pre 4 godine je bio za AV i srcom i dušom...

 

Mislim da  mogućnost da se čuje druga strana, čak i kad joj se ne veruje, polako buši i pravi crva sumnje kod svakog, pa i najvećih ljubitelja...

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, radisa said:

Ovo uopšte nisam siguran, od kad sam pre 3 godine namestio tasta na SBB, prevukao sam ga da bar pizdi na AV... I rekao je da neće da više glasa za lažova...  A pre 4 godine je bio za AV i srcom i dušom...

 

Mislim da  mogućnost da se čuje druga strana, čak i kad joj se ne veruje, polako buši i pravi crva sumnje kod svakog, pa i najvećih ljubitelja...

 

Ja u uzoj i siroj familiji na SBB-u imam i one koji su "proVucicevski" i "svisusti", niko od njih ne gleda nista na N1/Novoj (sem serija i sporta), jer ne veruju propagandi. "Svisuisti" se informisu putem RTS-a najvise, od novina citaju Politiku, "proVucicevski" uz RTS gledaju dosta i Pink i Hepi, a citaju Novosti (od onih koji uopste kupe novine). Svi su 65+ sto se godina tice. 

 

I razgovori sa njima su uvek kao sa antivakserima. Nisu oni neinformisani, naprotiv, sve znaju i u sve se razumeju, kao i vrli nam predsednik. Zbog cega naravno nema razgovora, jer nemam zivaca za ubedjivanje..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja u uzoj i siroj familiji na SBB-u imam i one koji su "proVucicevski" i "svisusti", niko od njih ne gleda nista na N1/Novoj (sem serija i sporta), jer ne veruju propagandi. "Svisuisti" se informisu putem RTS-a najvise, od novina citaju Politiku, "proVucicevski" uz RTS gledaju dosta i Pink i Hepi, a citaju Novosti (od onih koji uopste kupe novine). Svi su 65+ sto se godina tice. 

 

I razgovori sa njima su uvek kao sa antivakserima. Nisu oni neinformisani, naprotiv, sve znaju i u sve se razumeju, kao i vrli nam predsednik. Zbog cega naravno nema razgovora, jer nemam zivaca za ubedjivanje..

Da, moguće da moj tast nije tako ograničen koliko ja imam utisak...

 

Čovek gleda N1, jer žli da čuje dve strane... I onda je, malo po malo shvatio da je ono što AV priča gomila gluposti... E sad, koliko ovih što ne mogu gledaju su kao moji ili tvoji, to je uvek pitanje...

  • Haha 1
Link to comment

meni odzvanja  u glavi ono  sto je rekao advokat - zaba je skuvana

 

svisuististitm koji gledaju i drugu stranu (sa kojima sam  imala prilike da nesto prozborim) kazu da su ovi sto bi da "uzmu vlast" jos gori itd i sta god da im kazes nekako ce svrteti temu  i to vam je ultimativni argument. a sta je radio ovaj a sta je radio onaj...i dzaba sto ovi jasu 9 godina, djilas i solak jbg. fascinantno.

najjaci su mi oni koji se bune i kao ovi nisu normalni sta nam rade blabla, ali kao da dalje ne mogu da prebace, u smislu a sta je sledeci tvoj postupak jer ipak vidis da ne zivis u zlatnom dobu, sta ces da uradis? sto ne izadjes barem na neki protest, brojnosti radi? ....mah rukom, sleganje ramenima. i ne bih rekla da ti ljudi spadaju u ugrozene, ucenjene i toliko uplasene.

mozgovi su isprani, zaba je skuvana...

Link to comment

Provalio sam da se ovi Go G sokovi ne piju cak ni u reklama. Ono manekenka samo prinese ustima flasicu i rez. To izgleda zaista samo za ukras, ko ono dekorativno voce..  

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...