Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kako sam od “Menelaj i Helena su imali ćerku Herimonu…” pa preko “jebo te Koštunica” stigao do lepo je javno reći “sramota me je” (Bakareca i Petkovića).
To je rekao?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

To je rekao?







... Shiit has hit the fan
 


Ja sam bio oduševljen. Bez uvijanja, jasno i glasno. Uz opasku da su ih primili kao decu i eto u šta su se napravili (ovo već malo parafraziram, ali to je suština).
Ujedno i priznanje kakva je fabrika bilmeza postala/bila DSS. 

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, John Coltrane said:

Kako sam od “Menelaj i Helena su imali ćerku Herimonu…” pa preko “jebo te Koštunica” stigao do lepo je javno reći “sramota me je” (Bakareca i Petkovića).


:smiley_hail:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Kako sam od “Menelaj i Helena su imali ćerku Herimonu…” pa preko “jebo te Koštunica” stigao do lepo je javno reći “sramota me je” (Bakareca i Petkovića).

i još jedan dokaz kolika su govna bili, taj dss i bukvalno celokupni prvi ešalon oko vojislava dr koštunice

 

z_l_o

  • +1 4
Link to comment
47 minutes ago, pt 2.0 said:

Ko je to?  Sinoć i jutros sam ugl grlila wc šolju i povraćala (migrena pasmaters). Šta sam propustila?


Žao mi je da čujem :unsure:

 

Milan Radonjić, novinar NINa. Sorry ako sam pogrešno procenio

 

 

9AEBED98-66FF-42D3-9CFB-91DCC3F90A17.jpeg

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samardžić, tomić, ljiljatm, obren joksimović, ona lujka ministarka prosvete, sestre petrović, onaj debil mladenović

ajd ovako - jedini koji su tu bili relativno ok su pokojni sami, popovic i vladeta. jes popovic u sustini veliki nacos, ali je valjda iz razloga sto je izuzetno inteligentan, uspeo razumom da prevlada tu svoju emociju. barem da se ne rukovodi njome u poslu i nauci, delimicno u politici.

  • +1 2
Link to comment

Svi smo ih zaboravili, ali je ostao odijum prema žutima i Boti.

Jedna od dobrih stvari postojanja SNS-a je što je sva ta govna isfiltrirao i okupio na jednom mestu.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

samardžić, tomić, ljiljatm, obren joksimović, ona lujka ministarka prosvete, sestre petrović, onaj debil mladenović

 

A Petković, Jovanov, Nikitovć, Bakarec?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...