Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 minutes ago, pt 2.0 said:

Od stavova koje sam iz njakanja uspela da razaberem, najzanimljiviji mi je onaj da su kvalifikacije naše države kao mafijaške ekstremni rečnik i stavljanje u neke utopikske kategorije.

 

 

 

 

isuse, odem do kuhinje da uzmem jabuku i ovo propustim :D

pa imbecil.

 

 

(u jednom momentu sam pomislila da me nervira jer mi je odranije antipaticna, i njena knjiga me nervirala itd, kad ono utopija kaze, nista manje)

Edited by morgana
Link to comment
7 minutes ago, morgana said:

 

 

isuse, odem do kuhinje da uzmem jabuku i ovo propustim :D

pa imbecil.

 

 

(u jednom momentu sam pomislila da me nervira jer mi je odranije antipaticna, i njena knjiga me nervirala itd, kad ono utopija kaze, nista manje)

to je ova zena?

 

pa kao i svi mi, realno. manjevishe.

Link to comment

nisam video slikarku/spisateljicu. pročitao intervju dva povodom knjige i delovala mi ok i onaj blog joj je ok, a po vašim pisanjima vidim da bih se razočarao

 

al se javljam zbog prvog predloga. kako sam se vratio iz radnje i raspoređivao stvari po kuhinji sliku nisam gledao, samo sam slušao zvuk i ono potuljeno antivakserko preseravanje

 

da me ne mrzi da se akam i zovem poručio bih joj samo “đubre četničko/antivaksersko”

  • +1 1
Link to comment

Brnaba što je bahatija i komotnija u toj bahatosti sve više joj se to odražava na glas i govor. Bukvalno kao da počinje da mutira u neku novu verziju, kao bosovi u igrici kad im odvališ pola HP. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
54 minutes ago, Milošica said:

Biće smešno gledati kada se njih dvojica pobiju do kraja emisije.

 

Milici je problem da sastavi tok misli i izrekne na TV ono što želi u potpunosti. Zapravo je skroz okej, govori iz ugla kako gleda Mile, a ne mi.

 

Eno gđa Keller oduševljena njenom relativizatorskom perspektivom...

Edited by msv
Link to comment

Dobra muzika.

 

Ne kapiram zašto predlog broj 4. ima naslov Zašto? Nije baš da je neki šok da oni izlaze na izbore, u kampanji su, kao i svi ostali, već jedno pola godine.

Predlozi makar koliko-toliko raznovrsni. Iz cele emisije dovoljno samo poslušati šta je Boban rekao. Ništa više nema da se kaže.

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Brnaba što je bahatija i komotnija u toj bahatosti sve više joj se to odražava na glas i govor. Bukvalno kao da počinje da mutira u neku novu verziju, kao bosovi u igrici kad im odvališ pola HP. 

bilo je večeras u pregledu dana, izveštaj sa nekog događaja u domu omladine gde se obratila mladima. totalno se razobadala...

20.05 izvinjavam se na digresiji

 

Edited by slepa živana
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, msv said:

 

Eno gđa Keller oduševljena njenom relativizatorskom perspektivom...

baš sam se pitala kako to da nije u kreativnoj srbiji

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...