Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Stiže mi mail od izdavačke kuće Booka i prilično su udavili sa Smrtni ishod atletskih povreda, koja se izgleda prilično dobro kotira. Malo izguglah pre par nedeljea i naleteh na ovo. Kad eto nje kod Olivere jbt.

 

 

Link to comment

jednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoistojednoisto

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Stiže mi mail od izdavačke kuće Booka i prilično su udavili sa Smrtni ishod atletskih povreda, koja se izgleda prilično dobro kotira. Malo izguglah pre par nedeljea i naleteh na ovo. Kad eto nje kod Olivere jbt.

 

 

 

 

pa sa cime booka ikad nije udavila, kad dobijem mejl ivan bevc padne mi secer, ide mi na nerve to igranje na ime i proteziranje gradske ekipe

 

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

 

 

pa sa cime booka ikad nije udavila, kad dobijem mejl ivan bevc padne mi secer, ide mi na nerve to igranje na ime i proteziranje gradske ekipe

 

 

Moja Borba KUK.

 

Ja sam se samo zbog nje i prijavio jer im je trebalo malo duže da izdaju svih 6 tomova.

 

 

Uživajte u poznom letu.

Ivan Bevc

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 

 

pa sa cime booka ikad nije udavila, kad dobijem mejl ivan bevc padne mi secer, ide mi na nerve to igranje na ime i proteziranje gradske ekipe

 

xixixi.. a ja sam cula da je knjiga za koji kazu da je odlicna i govori o zlostavljanoj devojci, zapravo prica o njenom odnosu sa tabasevicem.

iako su mi drugarice psiholoskinje rekle da je sjajno opisala sve mehanizme kojima se zrtva navlaci, pa onda ona ostaje u takvoj toksicnoj vezi, do detalja i krajnje uverljivo, ovaj mali podatak (moguce i netacan) je razbuktao moju  znatizelju :D ja sam im ciljna grupa, a ne ti draga morgana :blush:

 

Edited by nezvanova
Link to comment

mehanizme je opisala skroz skolski, da su u pitanju elementi autobiografije nisam znala (nije mi ni interesantno) ali zena preduzetnica je pogodila tajming, godinu milene radulovic i danijele stajnfeld pa pljuste i pare i slava a i nagrade ce.

 

bezvezan je roman, te preciznosti u opisu mehanizama zlostavljanja nerviraju, a i  nacelno i ovdje konkretno govoreci ne cine nuzno dobru prozu. to je za tehnicare, da uzivaju u verizmu.

 

btw citala sam.

 

(ne znam ko je tabasevic)

 

edit, zguglala momka, kul, nek sad ona dobije nina, jel.

 

naravno, jako mi je zao ako je bila zlostavljana i treba da dobije pravno i moralno i psiholosko zadovoljenje.

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

u najkracem, meni je ta knjiga djelovala eksploatacijski i otudjeno, kao kacenje na temu koja ima  zamajac, nije mi na um pala mogucnost da je u pitanju licno iskustvo (koje roman ne cini boljim ali moze da kroz empatiju doprinese stavu o njemu)

 

Link to comment

U bre, ova književnica tipično intelektualno palamuđenje kroz nos.

 

Dobrica kritikuje Demostatov uzorak, a njegov uzorak je pool na njihovom forumu i Vajber grupi. Na Beograd tema br1 klimatske promene. :kecman:

Boban oće da iskoči iz kože, biće ovde svašta.

  • +1 5
Link to comment

Pa dobro, žena nije iz struke niti iz praktične politike, nemam ja ništa protiv da neko dođe sa tim aspektom. I ja bih najradije gledao stručne rasprave sociologa, politikologa i pravnika no ne postizavaju Boban, Mrdalj i Velebit da baš svake sedmice budu dostupni. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...