Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, radisa said:

Odavno veći fah idiot nije gostovao kod Olje...

Fah idioti će spasiti svet :fantom:

 

(tek počela da gledam, ovo na samom početku orvo što je govorila sve je dobro…)

  • +1 1
Link to comment

Njajače je što ona kaže da je pravo iznad onoga što bi lekar uradio da spasi živote... I daje preče od lekara i njegovog spasavanja života...

 

Dakle, ne može epidemiolog da spašava život(e), ako nije po pravu... :isuse:

Link to comment

Do 21:22 h ja se i dalje slažem sa Sofijom… Tj. saglasna sam sa onim kako je razumem - mere nisu bile gradirane u prvoj polovini 2020. godine. Ono nehumano zatvaranje svih a posebno penzionera je bilo neoprostivo.

S druge strane Šekler pošteno kaže da oni nisu imali NIKAKVA sredstva (i nije bilo valcine tada) - ovo ja dodajem - SNS stoka nema ni načina a ni volje od samog početka da kontroliše ni one mere koje je uvela.

 

Nama se haos sa ovom pandemijom i dešava zato što živimo u bezakonju. Nama ljudi masovno umiru jer odluke donosi jebeni poltronslo krizni štab koji je mimo svih postojećih zakona.

 

Iskreno - 100% sam saglasna sa onim što Sofija govori.

A suština onoga što ona kaže - neću da dozvolim da suprotstavite medicinu pravu (jer to i nije suprotstavljeno, btw).

 

  • +1 2
Link to comment



Do 21:22 h ja se i dalje slažem sa Sofijom… Tj. saglasna sam sa onim kako je razumem - mere nisu bile gradirane u prvoj polovini 2020. godine. Ono nehumano zatvaranje svih a posebno penzionera je bilo neoprostivo.
S druge strane Šekler pošteno kaže da oni nisu imali NIKAKVA sredstva (i nije bilo valcine tada) - ovo ja dodajem - SNS stoka nema ni načina a ni volje od samog početka da kontroliše ni one mere koje je uvela.
 
Nama se haos sa ovom pandemijom i dešava zato što živimo u bezakonju. Nama ljudi masovno umiru jer odluke donosi jebeni poltronslo krizni štab koji je mimo svih postojećih zakona.
 
Iskreno - 100% sam saglasna sa onim što Sofija govori.
A suština onoga što ona kaže - neću da dozvolim da suprotstavite medicinu pravu (jer to i nije suprotstavljeno, btw).
 


Ne slažem se

Nama se ovo dešava zbog kakofonije koju izazivaju nestručni, a koju direktno izazivaju državni ljubimci.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

Do 21:22 h ja se i dalje slažem sa Sofijom… Tj. saglasna sam sa onim kako je razumem - mere nisu bile gradirane u prvoj polovini 2020. godine. Ono nehumano zatvaranje svih a posebno penzionera je bilo neoprostivo.

S druge strane Šekler pošteno kaže da oni nisu imali NIKAKVA sredstva (i nije bilo valcine tada) - ovo ja dodajem - SNS stoka nema ni načina a ni volje od samog početka da kontroliše ni one mere koje je uvela.

 

Nama se haos sa ovom pandemijom i dešava zato što živimo u bezakonju. Nama ljudi masovno umiru jer odluke donosi jebeni poltronslo krizni štab koji je mimo svih postojećih zakona.

 

Iskreno - 100% sam saglasna sa onim što Sofija govori.

A suština onoga što ona kaže - neću da dozvolim da suprotstavite medicinu pravu (jer to i nije suprotstavljeno, btw).

 

Čekaj da odmakne malo još...

Link to comment
1 minute ago, April said:


Ne slažem se

Nama se ovo dešava zbog kakofonije koju izazivaju nestručni, a koju direktno izazivaju državni ljubimci.

 

Pa i to je odraz i izraz bezakonja.

Nestorovići i grujičićke po nacionalnim frekvencijama takodje se rešavaju primenom zakona.

 

Masovno umiranje (kako od kovid tako i od nekovid bolesti) nam se dešava zbog haosa u državi i društvu. U haosu smo zbog bezakonja.

 

Ovo što Sofija priča samo na prvi pogled deluje kao štrebersko davljenje. Već na drugi. - to je suština.


Ne razumem kako to ne vidite.

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Pa i to je odraz i izraz bezakonja.
Nestorovići i grujičićke po nacionalnim frekvencijama takodje se rešavaju primenom zakona.
 
Masovno umiranje (kako od kovid tako i od nekovid bolesti) nam se dešava zbog haosa u državi i društvu. U haosu smo zbog bezakonja.
 
Ovo što Sofija priča samo na prvi pogled deluje kao štrebersko davljenje. Već na drugi. - to je suština.

Ne razumem kako to ne vidite.
 
 
Šekler je bio sasvim precizan, virusolozi i epidemiolozi su potpuno saglasni.

Država pravi nameran šum uvođenjem u priču alergologa i neurologa.

Do ove se tačke slažemo, zar ne?

Odavde, ja ne vidim način da se država primenom bilo kog zakona prinudi da prestane da muti vodu i sluđuje javnost forsiranjem marginalnih mišljenja i procena - u istinski vanrednoj situaciji.

Ako neko zna tu vrstu zakonske mogućnosti, složiću se sa Sofijom.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...