Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

I da se nije zaleteo Crnogorac pre nokauta i navukao samog sebe, dobio bi ga rutinski ovaj, stamen je kao stena i ima duze ruke, drzao ga je rutinski na distanci i peglao levicom. Ne pratim ovu kategoriju nikako ali je jako zajeban lik, makar ovako na prvi utisak.

Link to comment

Noćas sam slabo spavao. Pustio sam sky sports. I probudio za vreme druge runde. Nokaut me je baš razbudio. Dugo je nepomično ležao. Baš je loše izgledalo.

Garsija je opasno dobar, a Zlatičanin mu je se baš ponudio. Sreća da je kategorija do 61.5, inače bi bilo izuzetno opasno po zdravlje da neko iz više kategorije ovako nokautira rivala.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

The IBO World Super Middleweight Title bout between Chris Eubank Jnr, Britain’s number one middleweight, and Quinlan, holder of the IBO World Super Middleweight Title, will be shown on ITV Box Office, ITV’s new pay per view channel, early in 2017 as ‘The Big Fight Live’ returns.

 

 

ITV navodno ozbiljno ulece u biznis ppv boksa, sto je dobra vest jer ce im termini biti evropski.

Link to comment

Umro Čitaković.

 

Doduše, bio je rvač, a ne bokser, ali je decenijama radio javne bokserske treninge. Poslednji put sam taj trening gledao u novembru na Savi, ekipa se standardno kupala. Nadam se da će ga neko naslediti, to je jedna od najlepših sportskih tradicija u Beogradu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nocas Garcia vs Thurman. Ne znam koga bih izabrao, jer postoje dobri argumenti za obojicu. Sto se tice stilova, Thurman ima prednost jer iako je po meni precenjen bokser, krece se dobro i brz je, dok Garcia ima footwork kolko i drvo. S druge strane Garcia ima granitnu bradu, a Thurman kako sam do sada primetio lose podnosi udarce. Isto, Garcia ima jako dobar tajming, a za Thurmana odavno pricam da previse telegrafuje udarce i da ce dobar kontras jednom da ga izuje iz patika.

Mnogo mi je tesko da izaberem ko ce pobediti, zato i jedva cekam mec. Thurman moze da ga dobije na poene, Garcia moze da ga nokautira, a moze i Garcia da ga dobije na sudijsku kradju.

Link to comment

Ovog meseca od interesantnih meceva:

 

Veceras:

 

David Haye vs. Tony Bellew

 

 

 

MARCH 11, 2017
Turning StoneVeronaNYUSA (HBO / BoxNation)

::  David Lemieux vs. Curtis Stevens

::  Yuriorkis Gamboa vs. Rene Alvarado

 

Mexico City, Distrito Federal, Mexico

::  Juan Francisco Estrada vs. Anuar Salas

 

MARCH 18, 2017
MSGNew YorkNYUSA (HBO PPV)

::  Gennady Golovkin vs. Daniel Jacobs

::  Roman Gonzalez vs. Wisaksil Wangek

::  Carlos Cuadras vs. David Carmona

 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...