Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Veliki je Jacobs,i mnogo bolji bokser nego sto je bio kada mu je Pirog ugasio svetlo.

Golovkin je agresor i ne znam da li ume drugacije.Ali par krosea u Jakobsove rukavice se culo kao udar cekicem.Nisam optimista da ce Canelo uskoro da se bori sa Golovkinom,a Ward je opet preveliki zalogaj.

Odlicne 6,7,8.runds.dobar mec.

Link to comment

Vrhunski mec, nema sta. Genadija je i bruk donekle raspakovao, al ga je ovaj onda razvalio cistom silinom i snagom. Dzejkobs je fizicki dosta jaci lik i kod njega to nije proslo. Takodje, ko sto i sam genadi kaze, nije sklon panici pa je posle nok dauna i one jedne bas jake serije nastavio da boksuje po planu. Sto se mene tice :) mogli bi odma revans da ugovore...

 

Vidim da je cokolito izgubio, al to nisam stigo da pogledam.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Auh, stvarno spektakl. Kolko je dobro kad ovakvi bokseri oduze u kasne runde pa malo spadne gard. Odlicno je ovo bilo, u pravu je Toni, moglo je i nereseno. Jacobs cesto atraktivniji, no izgleda da se inicijativa i dalje boduje (G je ipak vecinu meca isao napred, bio za nijansu konstantniji u napadu) jer osim onog nokdauna prilicno izjednacen mec. Moar! Moar!

Link to comment

Meni ovo minimum nerešeno, minimum. Jacobs me oduševio, skroz pročitao Genadija. Nadam se da će dogovoriti oko revanša, pošto Canelo

nema nameru da boksuje sa Genadijem, bar ne dok ovaj ne napuni je 37-8 godina, a Sandersa bi mislim završio u 4 runde.

 

no izgleda da se inicijativa i dalje boduje (G je ipak vecinu meca isao napred, bio za nijansu konstantniji u napadu) jer osim onog nokdauna prilicno izjednacen mec. Moar! Moar!

 

Mnogo više inicijative sam ja video kod Jacobsa, raznovrsniji,  usidren bio GGG, i išao konstantno na to skraćivanje ringa što je Jacobs skoro ceo meč

majstorski izbegavao. Jbg, iz nekog razloga ovakvi mečevi će uvek da idu u korist GGG, Warda, Canela. 

 

Sad vidim da je Chocolatitio puko, baš ću da pogledam kasnije. Recimo njegov predhodni meč sa Cuadrasom me podseća na ovaj, 

tu mi je nekako nerešeno bilo baš po meri, al opet, jbg, zna se da takvi mečevi idu većim facama. 

Link to comment

Genadi je sasvim lepo pogadjao levim direktom,i mislim da je to presudilo.Jacobs je 1,85 plus dobro kretanje.Nije bilo lako skratiti ring.

Golovkin je izgubio mozda dve ili tri runde,6.definitivno.Ali kada je on imao inicijativu nakon dobrih udaraca Jacobs se povlacio.

Odlican mec,u svakom slucaju.Samo da nadjem ostatak meceva.

Link to comment

 

Mnogo više inicijative sam ja video kod Jacobsa, raznovrsniji, usidren bio GGG

Eh sad, "vise" i nekako, subjektivan je dozivljaj, ali za "mnogo vise" ipak ne mogu da se slozim.

 

A G je (ok, zavisi s kim ga poredis) uglavnom usidren. Na prednjoj nozi ;)

Link to comment

Eh sad, "vise" i nekako, subjektivan je dozivljaj, ali za "mnogo vise" ipak ne mogu da se slozim.

 

A G je (ok, zavisi s kim ga poredis) uglavnom usidren. Na prednjoj nozi ;)

Pa mnogo više u smislu da dok ga je G lovio ne bi li ga saterao u konopce i tu završio ili primorao da sam odustane u kasnijim rundama

usled masivnih udaraca, Jacobs ga je konstantnom kretnjom uglavnom neutralisao i čestim menjanjem garda skroz zbunio da mu je i sam Abel Sančez rekao u jednom trenutku da se mane svega preuzme inicijativu i počne jednostavno samo da ga udara nebitno gde. Ok, bleđi je GGG u ova dva poslednja meča pa možda i ne gledam realno tj više kreditiram Jacobsa nego što treba, al takav mi je utisak.

 

Pušten Chocolatito da se gleda

Edited by Remi
Link to comment

sancez kaze da nije genadi losiji nego su mu protivnici sve bolji i bolji, sto ima smisla...

pa ne znam, Bruk jednostavno nije bio njegova divizija, nije mogao da podnese silinu udaraca, pa ga je opet u par navrata uzdrmao da je Genadi bio wtf.

Jacobs da, pokazao se kao najkvalitetniji fajter do sad koji mu je izašao na crtu. GGG je prvi put u profesionalnoj karijeri odboksovao 12 rundi.

Link to comment

Jacobs je rehidriran vise izgledao kao lighthevy,tako da cestitke Genadiju na nokdaunu.Jacobs je sigurno navikao da boksuje sa nizim od sebe dok je Golovkin klasican bokser bez mnogo podvlacenja ispod garda.Mnogo dobar tajming i ritam ima G.

Link to comment

Realno,ne znam ni da li Golovkinu treba revans sa Jacobsom.Ne dobija nista,a statistika bi bila nekako na strani izazivaca.Da nije bilo brojanja i dosta kuckanja levim direktom,Jacobs je uradio dovoljno za pobedu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...