Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

16 minutes ago, Lancia said:

Gonim se mislju da usvojim neku macku, dok mi skvo nije ovde. Sta treba, pesak, grebalica,....?¿

 

samo jos neko cebence + puno mazenja i to je to :) a maconi ce vec da osvoji skvo in no time  :wub: :) 

 

 

  • +1 1
Link to comment

А ни то мажење неће ићи тако глатко ако западне неко својеглаво лудо маче (као мени рецимо). Али ће зато бити крви, уједања и гребања. И бар неће бити досадно.

 

Углавном само напред мачке су најјаче волимо их такве какве су :D

 

 

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Gonim se mislju da usvojim neku macku, dok mi skvo nije ovde. Sta treba, pesak, grebalica,....?¿

 

Ako ti macka nije sifra za barely legal Tajlandjanku, pesak i mesto za hranu i vodu su pod must. Ove ostale zajebancije, grebalice, igracke, cebad, krevetci i slicno, sve to mozes da probas ali odmah da znas da ce da grebe sta hoce, da se igra sa cim hoce, da prisvoji cebe koje hoce i da spava u krevetu u kojem hoce. Mozda ti mislis da si usvojio macku, vrlo brzo ces shvatiti da je ona usvojila tebe.:D

  • +1 3
Link to comment

Šerlok je u bolnici:(

 

Ima zablokiranu bešiku, danas je bio jako jako loše (do juče OK). Jedva živ. Staviće mu kateter na 24 h, i posle će još malo morati da ostane. Koštaće to k'o nova mačka (i to rasna) ali tek mu je 6 god... Samo prvi od onih 9 života.

 

 

 

 

  • Tužno 11
Link to comment

Ne bih da mračim, ali moja prva i nikad prežaljena mačka, Coka, je umro zbog toga. I sad kad se setim, a prošlo je više od 30 godina, duša me zaboli.

U svakom slučaju, držimo šape.

Edited by Arkadija
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...