Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

16 hours ago, roksi said:

 

 

6 hours ago, precog said:

kreten maceci, to je 100% najtoplije mesto na gajbi, a zima je. 

 

 

Moje dvoje se otimaju za mesto ispod lampe na mom stolu dok radim od kuce :D

  • Haha 1
Link to comment

Juce isao drugi put kod nekog coveka sto drzi menjacnicu da uzmem vecu kolicinu franaka za posao i opet me zvao unutra, kad tamo zenina ekipa macaka ponovo. Prosli put ih je bilo manje a sad je taj neki britanac ili kako vec porastao, plus nova tura tih nekih birmi, omacila se gospodja. Britanac je porastao dosta, prilicno je debeo i nekao simpaticno namrgodjen, a birme su show. Keva lezi i smara se a macici, doduse ne bas mali, bukvalno sve vreme jurcaju i skacu i igraju se. Inace ih prodaje, sad su snizeni valjda na 300e jer su malo porasli vec, a jedno ili dvoje je otislo po vecoj ceni kad su bili bas mali.

Vec sam se zamislio kako uzimam bar jedno ali dzabe kad keva i ja osim spavanja zbirno budemo par sati u stanu dnevno, svako u svojim obavezama i ludilima. Steta bas, mislim da bi mi jedna ili dve dosle kao opasno dobra psihoterapija. 09e192f086f36e5009e16646ce29aaff.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

On ima neko domace ime, zaboravio sam da li bese Marko ili tako nesto, i kazu da je poceo da maltretira macice jer ga stalno napadaju da se igra a on valjda nije u tom energicnom fazonu vise, iako je rodjen u februaru ove godineadfbd35a8710f77b17ffeaae96a746ea.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Wub 1
Link to comment

Oni su Lusi, Rik, Stanko i jos neko valjda domace ime, totalni ludaci, dok je keva sva kao kul i smirena uglavnom. Kaze zena da ne prave manje vise nikakvu stetu po stanu kad su sami ali ako cu da uzmem jedno, bilo bi pozeljno da budem vise prisutan jer vole da se igraju, da im se posveti paznja. Steta, garantovano se hormon srece luci mnogo vise sa makar i jednim ovim cudom. 5fc8781c5c6042c04dc2a2e7f1ef6db0.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...