Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

:dry:

obicna je macka..mada ima prilicno mekano krzno,ne secam se da su druge macke imale bas ovako mekano krzno..

 

 

@Zlurad

 

i mene moja macka vise voli a ja nju manje volim :D 

 

tj. vise izbegava ukucane koji je gnjave dok je ja ostavljam na miru da koegzistiramo ..

  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, ivy said:

:dry:

obicna je macka..mada ima prilicno mekano krzno,ne secam se da su druge macke imale bas ovako mekano krzno..

 

 

Znam da je obična, ali bez ozbira ima gene predaka, koji određuju baš tu mekoću dlake i koliko se linja

Link to comment
1 hour ago, ivy said:

:dry:

obicna je macka..mada ima prilicno mekano krzno,ne secam se da su druge macke imale bas ovako mekano krzno..

 

 

@Zlurad

 

i mene moja macka vise voli a ja nju manje volim :D 

 

tj. vise izbegava ukucane koji je gnjave dok je ja ostavljam na miru da koegzistiramo ..

nabavi češagiju za mačke i kada je budeš redovno češljala odljubiće se od tebe :happy:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ivy said:

jel su sad,kao vlasniku macke, usta puna dlaka moja svakodnevnica i buducnost?

 

Ofc :sleep:  ako ima dugačko, meko, gusto i "vunasto" krzno.

 

Moja ima takvo i češljamo je svaki dan, ali i dalje lete gute dlaka i svaki dan se usisava i/ili ovo genijalno uz DM-a:

 

1189487231_viber-slika-2020-09-21-01-28-56(1).thumb.jpg.bc93069c1fabe5144053a2dc8b415dd8.jpgprofissimo-krpe-za-brisanje-prasine.thumb.png.a3a616e3de311fd673b25163bb19d77e.png

 

Baš velika preporuka za ovo za ljude sa svim vrstama krznenih cimera. 

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

nabavi češagiju za mačke i kada je budeš redovno češljala odljubiće se od tebe :happy:

misliš kao kontraefekat ili tvoje mačke ne vole? 

mačka moje babe pada u delirijum od miline dok je četka

Link to comment

ona profesorka iz skupštine slobodne srbije je jednom govorila za n1 preko skajpa i malo malo pa joj mačka prodefiluje preko stola ispred kamere :lol:

... biljana stojković

Edited by slepa živana
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...