Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ovako je Mimi skočio na leđa moj gošći, jednoj podetinjiloj starici. Meni bilo neprijatno, znam da je to uradio jer je osetio znatno slabijeg protivnika, ali on sav srećan a ona se smeje, pa je prošlo kao zgodna mačja  pošalica.

Link to comment

Pre neki dan izađem da bacim đubre, veliko zatvoreno dvorište u kompleksu zgrada i vidim mačka, jedna od mnogih koje se šetaju po dvorištu, sve home grown nabila miša u ćoše ispod oluka i ne zna sta da radi, nego čučnula spremna za napad. Fast forward 65 sekundi kasnije prolazim 4 metra od situacije sa mačkom i imam šta da vidim: miš video da nije frka, okrenuo se i počeo da juri mačka a ova kao da je juri krdo aligatora cik cak po dvorištu dok se nije dokopala svog balkona. Pričam ja to komšinici preko puta kad će ona: ej, ako ti se mačka razboli znam odličnog doktora koji leči mačke akumpukturom, sve prirodno, koja god da je bolest.

I sad, kad imam vašu pažnju a pre nego što preduzmem drastičan korak ostavljanja otvorenog prozora da bi mačka leteći sa drugog sprata ispitala okolinu a mene lišila jutarnjeg rituala čišćenja njenih dlaka iz usta, ušiju, nosa treba mi preporuka za čišćenje tepiha od onih sitnih, zlih dlaka kojima ne pomaže ni usisivač, ni rukavica, ni mokri sunđer. Trebim mačku od dlaka rukavicom svaki drugi-treći dan al evo danas sa pola kvadrata sam skupio jedno pola kila dlaka a ostala dva i po tepiha sam ostavio jer mi je i za ovo trebalo 40 minuta. Ili da pitam komšinicu dal ovaj što radi akumpunkturu mačkama može to isto da uradi i tepisima? Dizleči od dlaka. Ja u stvari mačke ne volim ich, al žena i dete da al mačka voli samo mene, dok njima uopšte ne prilazi pa da ne bi otvatao prozor. Hilfe bitte :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Haha 3
Link to comment

Moj mačak bi je udario šapom jednom, a onda bi tokom zamaha drugi put zaspao. Desilo se par puta kada smo se igrali nekom vrpcom koju je kao lovio. Zevne, zatvori oči dok zeva i sledeći put ih otvori tri sata kasnije kada neko otvori frižider.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...