Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

7 hours ago, Indy said:

FEELIN BETTR

 

sherlock12022022.png

 

I CAN HAS GUD HEALTH NAO PLZ

 

Ole!

 

@Mrgud Zlurad

Tako je i moj Mita obožavao moju mamu kada bi nam došla i stalno bi se motao oko nje, a ona mačke u kući ne može da smisli. Uspešno je smekšala vremenom. ^_^

  • +1 1
Link to comment



Ja ne volim macke jer ceo zivot imam pse. Sa njima znam. Sad imamo macku jer zena i dete vole macke a mene ko ****.
 
Problem je nastao sto macka ignorise obe zene, samo meni daje da ga milujem iako izbegavam i teram njih dve da hrane skota, i igraju se s njim samo da bi mene zaobisao i njih zavoleo. Ali uzalud. Konstantno me stalkuje po kuci, spava ispod moje strane kreveta i maltretira me tako sto udara krevet odozdo i budi me a najvise me smara sto me po ceo dan obilazi i gura se glavom u moje noge i mjauce. (kapiram kad me vidi ujutru da ustajem iz kreveta tad mjaukne najjace, pozeli mi dobro jutro [emoji38]ol:) Sta oce s ovim guranjem? Da jede? Da se igra? - Dam mu da jede, lizne i prestane. Milujem, smori se posle 30 sekundi. Help needed.


Mačke osete ko se tako "mrguda", i tripujem da je njima izazov da tebe "preokrene"...







... Shiit has hit the fan

  • +1 4
Link to comment





Mačke osete ko se tako "mrguda", i tripujem da je njima izazov da tebe "preokrene"...







... Shiit has hit the fan

zena i dete tripuju da su machkari, a nisu, nego on je, a ne zna da jeste :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...