Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 17.4.2021. at 9:37, napadaj said:

Ovaj Behemot se mota celim krajem kod Politike. Stalno ga viđam kod Maksija na uglu Svetogorske, ispred kafića u Kondinoj, oko muzičke škole, u dvorištu zgrade u kojoj mi je kancelarija...

Debeo je i mrzovoljan, baš kako dolikuje. :D

 

nlkCiSr.jpg

 

 

 

Nisam hteo da ga budim da proverim da li je ovo on, ali bih rekao da jeste. U svakom slučaju, 50ak metara od lokacije iznad neko je dobio pribežište:kralj:

pJTxlQu.jpg

  • +1 6
Link to comment
On 17.4.2021. at 9:37, napadaj said:

Ovaj Behemot se mota celim krajem kod Politike. Stalno ga viđam kod Maksija na uglu Svetogorske, ispred kafića u Kondinoj, oko muzičke škole, u dvorištu zgrade u kojoj mi je kancelarija...

Debeo je i mrzovoljan, baš kako dolikuje. :D

 

nlkCiSr.jpg

 

 

 

Јел ти канцеларија у броју 13?

Link to comment
47 minutes ago, hansolo said:

... da, za razliku od gazdarice šlang je... probirač najgori kad je klopa u pitanju, ima oko 2,5 godine i još jajca ... ide uskoro na seckanje istih :D

 

:sad:

 

Znam da mora ali na ovo "seckanje jajca" se uvek stresem.:D

 

Macke su foliranti, kad im ne das ono sto hoce jedu ono sto ima. Ovi moji su od pocetka naviknuti na "Hills" koju u teoriji macke najmanje vole jer je "najcistija" kad su aditivi u pitanju i samo to jedu. Povremeno ih castimo onom hranom sa sosom u kesici i za tim su ludi ali doziramo da ne napravimo sebi problem s njihovim navikama ali i sa zdravljem. Neko vreme posle toga se motaju trazeci jos (pogotovo ovaj mladji kolovodja i bundzija) ali posle nekog vremena slegnu ramenima i vrate se na normalnu (citaj dosadnu ali zdravu) ishranu.

 

I kad smo vec kod slang gazdi i gazdarica, nekako bih voleo da i na sebi mogu da treniram strogocu kad je pravilna ishrana u pitanju ali covek je uvek najslabiji karakter kad se o njemu licno radi.:laugh:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...