Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Zivota na skeli (liftu), bolji pogled na unutra svakako <3 neverovatno koliko je on sladak macak  :wub:  :wub:

zivota%20na%20liftu_zpslzwasqdw.jpg

 

`ahha, znaci tu drzite pastetu!`

zivota%20na%20liftu%202_zpsv9pjnjxk.jpg

Edited by Sara
Link to comment

da znas da lici :D  :D

 

face koje on pravi su nevidjene, sad mu skela omogucava da trci skroz oko zgrade, na svakom prozoru se cudi kako je moguce da smo sa svih strana, onda se trkom vrati na krov pa pola sata zakopava ako mu je slucajno ostala koja granulica, pa grebe na staklo i glumi umiranje od gladi. Cirkuzant.

Edited by Sara
Link to comment

da znas da lici :D  :D

 

face koje on pravi su nevidjene, sad mu skela omogucava da trci skroz oko zgrade, na svakom prozoru se cudi kako je moguce da smo sa svih strana, onda se trkom vrati na krov pa pola sata zakopava ako mu je slucajno ostala koja granulica, pa grebe na staklo i glumi umiranje od gladi. Cirkuzant.

 

iskusno on to:) vrag. divan je.

Link to comment

treba mi savjet...

 

Naime, mome mačku, starom 9 i po godina, prije nekih mjesec dana se na bradi pojavilo nešto što mi je u prvi mah izgledalo kao ogrebotina. Međutim, evo poslije toliko vremena (dakle, makar mjesec dana, a možda i više) ta "ogrebotina" ne da nije zarasla, nego se i proširila - sad je, otprilike, krug sa prečnikom od pola centimetra - i promijenila boju iz crvene u smeđe-crnu, tako da je sad čak i meni jasno da nije ogrebotina.

 

E sad, pitanje: ima li neko ovdje sličnog iskustva koje bi podijelio? Želio bih da čujem nešto u stilu "ne brini, nije ništa ozbiljno, itd.", jer mi je primarni cilj da izbjegnem (ukoliko je moguće) odlazak kod veterinara - mačak nije napuštao kuću u posljednjih, pa sigurno 7-8 godina, pa bi to za njega bila velika trauma (a i ja sam lijen). Ako bi pomoglo u davanju mišljenja, mogu da nakačim par slika izrasline (čim odem na topic "Forum" da se podsjetim kako se aplouduju fotografije...)

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...