Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Niko srecniji od moje dileje zbog biorazgradivih kesa.

 

Ova iz Maksija mu se bas svidja

 

 

2. Plastic bags are more and more often made of out biodegradable materials which contain corn starch, which has a smell and taste that attracts cats. 3. The sound that the bags make when cats lick them is attractive to cats.

 

Edited by katamaran
Link to comment

nisu gay, samo su malo manje macho :D

 

mada, ovaj moj ustrojeni tera sve iz dvorista ne trpi ni musko ni zensko..

 

Pa to, sterilizacija ih ne čini gejovima niti su zbog toga manje mačo, To je više do naše percepcije nego do  njihove stvarne promene u ponašanju.

 

Naučio sam to družeći se sa fanatičnim kučkarkama i mačkarkama i one, jadne, se toliko bore sa nerazumevanjem da su bile potpuno oduševljene kad sam ja, muško, bradato i tako to, javno rekao da tog i tog psa treba sterilizovati. I da je sterilizacija OK kao način kontrole.

Tada to nisam znao, ali, one su imale iskustva sa svojim momcima/muževima, gde su ovi smatrali da je sterilizacija njihove, muške, životinje, u neku ruku atak na njihovu erekciju sa, moguće je, trajnim negativnim posledicama.

Mis'im, većina muškaraca će lakše i brže reći da je OK sterilisati mačku/kerušu nego što će to isto reći za mačora/psa.

 

OK, sad već prelazimo na  Rodna ravnopravnost topik, ali, stvarno, video sam i čuo to. Mnogi tako razmišljaju.

Link to comment

Meni je najsmešnije/ budalasto kad kažu- Pustiću ga da se pari jednom, nek' ima decu!

Da, to, jbt. :D

Uobičajena projekcija, oni misle da mačke i psi kapiraju seks isto kao i mi.

Link to comment

Izvinjavam se što zagađujem ovu svetu temu, ali...

 

 

 

 

http://www.lepetit.rs/Udomljavanje.htm

 

 

Felinološko društvo Le PETit Beograd

 

  • Ni slučajno ne poklanjajte mace deci, već samo odraslim, ozbiljnim, porodičnim osobama. Ne poklanjajte osobama za koje kroz razgovor posumnjate da su neozbiljne, bolesne ili sumnjivog ponašanja.

  • Ni slučajno ne poklanjajte mače radi poklona trećoj osobi (nepoznatom vlasniku). Neočekivani mačići najčešće ponovo završe na ulici.

  • Ni slučajno ne poklanjajte više od jednog ili najviše dva mačeta istoj osobi. Razlog uzimanja može biti parenje mačaka radi prodaje a u ekstremnim slučajevima vežbanje pasa za borbe. Kada poklanjate crnu mačku obavezno tražite ličnu kartu i dobro porazgovarajte - mogu biti sekte u pitanju

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...