Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

taj Tom je neciji, samo se pravi da je niciji jer hoce da vam se uvali na gajbu

 

ma, kakav samostrel, nesigurno je to u mojim rukama, bojim se raspalicu po neduznima. Nismo na njegovoj teritoriji, na svojoj smo, on je u tranzitu al se osilio

Link to comment

Tom ima masnu flekicu na dlaci vrata, mislim da mu je neko stavio neki preparat protiv buva i krpelja.

 

Juče smo pili kafu zajedno: više ne beži uopšte a uspostavio je i prvi kontakt, šapom po kolenu.

Link to comment

ma, kakav samostrel, nesigurno je to u mojim rukama, bojim se raspalicu po neduznima. Nismo na njegovoj teritoriji, na svojoj smo, on je u tranzitu al se osilio

možda je extra gladan kad je tako ofucan?

Link to comment

nije mrsav, ofucan iz tuca, usi mu krezave, nos pun oziljaka, vidi se da je prekaljeni borac samotnjak

kako god, dok se ne umiroljubi nema da bude primljen na moj kazan

Link to comment

nasih dva kvadrata krova ima da branimo do poslednje dlake, eno mu Savamala pa nek se siri, seka perse nema da mi dira

 

btw i rep mu je kraci, dvotrecinac, cudan stvor

Link to comment

I moji redovno dobijaju batine od lokalnog kabadahije  :cry: Pojavio se pre neke dve godine i izrastao u agresivnog slona kog svakodnevno hrane zivom piletinom da bude jos ludji.

 

Pre neku noc mi se ufuljao kroz otvoren prozor i smestio se momak da spava u kuci. Nisam imao srca da ga izbacim iako mi poprilicno ide na nerve

 

Donekle mi je simpatican jer je 100% opicen al svakodnevno maltretira ove moje. 

Link to comment

I moji redovno dobijaju batine od lokalnog kabadahije :cry: Pojavio se pre neke dve godine i izrastao u agresivnog slona kog svakodnevno hrane zivom piletinom da bude jos ludji.

 

Pre neku noc mi se ufuljao kroz otvoren prozor i smestio se momak da spava u kuci. Nisam imao srca da ga izbacim iako mi poprilicno ide na nerve

 

Donekle mi je simpatican jer je 100% opicen al svakodnevno maltretira ove moje.

Tako sam i ja imao komsijskog sibadziju.

Dok je bio mladji, uletao je kod mojih macaka, kad je bilo prilike, i u roku od 3 sekunde pojeo njihovu klopu. Macor je bio tolerantan, macka ga nije podnosila. Kad kod bi se dao u beg, scepala bi ga od nazad, grizla i grebala.

Moje macke su se preselile u vecna lovista, a ovaj je izrastao u zver koja je terorisala okolinu i imala teritoriju od 1 km2.

Prisustvovao sceni kad se pas zaleteo lajuci na njega sa 30 metara. Zver se, u najvecem miru, okrece prema psu, pogleda ga, malo se nakostresi i krene mu u susret. Pas se zbuni, krece da usporava, utisava lajanje i stade 3 metra ispred zveri. Zver nastavi prema psu, a pas se iskusno napravi lud i zaokrene na trecu stranu.

Zugo beli koljac je bio otac bar 4-5 generacija macaka u okolini.

Link to comment

Ovde cesce moji kradu njegovu hranu jer su stoka alava. Ja ih tovim, prijateljica im redovno donosi, komsinica redovno hrani....

 

I opet nema sladje od maznutog

 

Sipam im granule i ostavim kesu sa granulama na stocicu pored. Oni iskuliraju sipane i pocepaju kesu i kradu te iste granule

Link to comment

hranim ih kroz resetke na prozoru, a one su na krovu koji je nepristupacan, cak i kad bih rizikovala da se uzverem i propadnem kroz taj krov (bilo vec pokusaja) taj krov nije pogodan jer tu nema zaklona, leti sunce przi, a zimi vetar siba, svaku ciniju na kraju odnese vetar, ispod je prometna ulica, bojim se kutija od stiropora je lagana mogla bi napraviti neki karambol... komsiluk nazalost lud, ne moze se sa njima dogovoriti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...