Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

edit: što ovaj tvoj, svakako, ne misli. mukica.

Mita kao da jos uvek nije siguran sta misli o komsiji, ali ga definitivno nije napadao "preko stakla".

Najbolje je kada je Minnie (koja i dalje prakticno ne voli Mitu) izgleda shvatila da je komsija dobar izgovor da Mita "nestane u akciji": komsija je stajao na terasi i hipnotisao nas, ona je spavala na kaucu a Mita se u tom momentu vracao iz sokaka. Kako je stigao, Minnie se takodje probudila i kada ih je obojicu spazila na terasi, skocila je i krenula opasno da frkce i ispusta zverske zvuke. ALI prvo na svog - Mitu. :cry: I komsija sikce. Jadni moj. Sakrio se ispod stolice (ta sa leve strane na slici) i priljubio dupence uza zid.

 

Inace, ume on malo da joj vrati u smislu da je malo izaziva i izigra, jer je mladji i mnogo brzi od nje (ona ima problem sa jednom nogom, ima artritis (ili takvo nesto) i tacno se vidi da nevoljno skace i hoda, a takodje ni ne vidi vise skroz dobro), i to mi je iskreno drago, zato sto je prvih nekoliko meseci zajednickog zivota bio istraumiran zbog nje a dobijao je i ~samare, tako da je lepo da se malo osmelio. Ona je ponekad bas nadzak-baba. Iako je predivna i ume da bude nezna, u mikro-dozama.

 

PseiE_qgPEtDYDLWbDxIOz9l8xCMzQUl-YtB8HjU

 

Mita se simpatise sa dvema (od tri) mackama od komsija iz nase zgrade, koje su stalno na terasi kada je lepo vreme ali koja je ogradjena zicom tako da ne mogu da izlaze. A kako i ne bi kada je ovako mio

2L3nWHNoJTS2xLnWI2PZJ9TSE9YVKeC1312nIl9g

(jedan od onih momenata kada vam se vec pola sata piski ali se ne mrdate)

 

Po pijenju vode vidim da ima jos drugara sa foruma, samo ovako ili iz vaze. Imam utisak da mu se ne svidja filtrirana voda koju mu dajem (od malena).

UfA3hxqewYHzcEA8X2eZvcVoTq2QXsh9tFIpVsiL

 

 

("gde ja da diram cvece, pfff, sta ti je, a to sto sam gore na stolu, pa..sladak sam, i tako to..")

eF9f11gJXYmhmWAdWKcQywmimMMDaKhL7Eqgztqb

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

E jeste, bas je tu facu slozio, fantazirate  :fantom: pre ce biti, sta me vise juris s tim fotoaparatom, koji moj¿

 

super je Mita.

 

Ima on takvo :sav sam zbunjen: lice od malena :)

eLPmU-TOnknEgMv_IFelxtqUP1rfaAXnZX2O-w73

 

 

Ritual posle ranojutarnjeg patroliranja po kraju i traktorisanje do beskonacnosti, rad sapom obavezan

 

YC9vpbHd04Csb3CC6f8Z6a4fRQ8jUEs02eKGX4TF

 

Link to comment

macak moje drugarice ima isti "mnogo sam iznenadjen`izraz od malena, plus okrugle plave oci, svi smo ga sirotog sazaljevali jer smo mislili da je glup, posle je on dokazao da nije ...

 

....tako sto je naucio da otvori frizider, mikro talasnu, sva vrata, sve fioke ...pokazao je taj jos par razbojnickih sklonosti ali da ga ne ofiram previse

 

Edited by Sara
Link to comment

Ima on takvo :sav sam zbunjen: lice od malena :)

eLPmU-TOnknEgMv_IFelxtqUP1rfaAXnZX2O-w73

 

 

Ritual posle ranojutarnjeg patroliranja po kraju i traktorisanje do beskonacnosti, rad sapom obavezan

 

YC9vpbHd04Csb3CC6f8Z6a4fRQ8jUEs02eKGX4TF

 

Sladak zver. Imao sam i ja takvu tigricu, doduse nije bila zbunjena, zenkica, femkalica.

Link to comment

još ova fotka mi je ostala, stoji u aparatu od nove godine, bila sam lenja da prebacim.

 

n4glty.jpg

 

Za mene je tigrasta macka - macka (kao sto mi je jazavicar - pas :lol:), i sve takve su mi posebno neodoljive. Cini mi se da decaci imaju taj :sav sam iznenadjen i zbunjen: pogled, a da devojke deluju prefinjenije. Ova naradzasta traka dlake koju imaju, skroz f6LNMIYSeHSrXpsGMVkJN3eOUIlLlGDn7niMOzwf

Link to comment

Za mene je tigrasta macka - macka (kao sto mi je jazavicar - pas  :lol:), i sve takve su mi posebno neodoljive. Cini mi se da decaci imaju taj :sav sam iznenadjen i zbunjen: pogled, a da devojke deluju prefinjenije. Ova naradzasta traka dlake koju imaju, skroz f6LNMIYSeHSrXpsGMVkJN3eOUIlLlGDn7niMOzwf

ona je imala nekoliko lica- od zbunjenog preko izazivačkog do 'jadna ja, stalno gladna', 'ranjiva i nezaštićena' i 'mazite me' sa sve nijansama. ma, prava manipulatorka.  :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...